اشتباهات رایج فلزیابی

بیشتر اپراتورهای آماتور فلزیاب خود را خریداری می کنند و برای کاوش به بیرون می روند. قبل از اینکه این کار را انجام دهید، به اشتباهات رایج فلزیابی نگاهی بیندازید. از این اشتباهات دوری کنید تا از کاوش های خود بیشتر از آنچه که فکر می کنید لذت ببرید.

اشتباهات رایج فلزیابی
اشتباهات رایج فلزیابی

اشتباهات رایج فلزیابی را بدانید

تجاوز به حریم خصوصی

از هر اپراتور حرفه ای که بپرسید به شما می گویند که قانون شماره یک حفاری این است که قبل از جستجو در هر زمین باید اجازه داشته باشید. با این وجود بسیاری از مردم بدون تحقیقات قبلی شروع به کاوش در هر منطقه ای می کنند و تجهیزات خود را از دست می دهند. داشتن اجازه برای این کار همیشه آسان نیست اما شما باید این کار را انجام دهید. این کار امنیت شما را بالا می برد و باعث می شود که به دردسر نیفتید و از کاوش های خود لذت ببرید.

استفاده از ابزار حفاری نامناسب

گزینه های زیادی برای حفاری وجود دارد، از بیل و کلنگ های معمولی گرفته تا ماشین آلات حفاری. بین تمام این ابزار ها انتخاب یک ابزار مناسب با منطقه کاوش شما بسیار مهم است. باید در نظر بگیرید که در چه زمینی می خواهید کاوش کنید، زمین سفت و سخت از ماسه های ساخل به مراتب قوی تر است و باید از ابزارهای سنگین تر برای حفاری استفاده کنید.

زمان کاوش کافی نیست

بهترین کاوشگرها کسانی هستند که برای کاوش های خود زمان بیشتری را اختصاص می دهند. در حالی که ممکن است خوش شانس باشید و به صورت تصادفی مقداری اشیاء با ارزش پیدا کنید، اما شما باید تاریخچه منطقه را بدانید و امید و به ادامه کاوش داشته باشید.

حمل وسایل اضافی

اگر باتری، طناب، و هدفون اضافی حمل می کنید و از آن استفاده می کنید، شما را پیشمان خواهد کرد و کاوش را برای شما خسته کننده می کند. زمانی که شما یک کاوش طولانی را انجام داده اید، واقعا خسته می شوید اما زمانی که می خواهید به خانه برگردید باید دوباره تمام لوازم اضافی را تا خانه حمل کنید.

استفاده از روش های کاوش اشتباه

کمی طول می کشد تا به دستگاه فلزیاب خود آشنا شوید. بعضی از اپراتورهای جدید، دستگاه خود را سریع حرکت می دهند یا زمانی که در حال جستجو هستند، یک الگوی اشتباه را دنبال می کنند. معین کنید که چه الگویی برای شما کار می کنید (بسیاری از اپراتور ها از الگوی شبکه ای استفاده می کنند) و به آرامی فلزیاب خود را حرکت می دهند.

خرید فلزیاب اشتباه

بسیاری از افرادی که تصمیم به شروع کاوش می گیرند یک فلزیاب اشتباه و نامناسب را خریداری می کنند. برخی از افراد ممکن است یک فلزیاب خیلی پیچیده را خریداری کنند و از تنظیمات سخت آن نا امید شوند و برخی دیگر ممکن است دستگاهی را خریداری کنند که شبیه به یک اسباب بازی است و زمانی که چیزی را پیدا نمی کنند، نا امید می شوند. با کسی که در مور فلزیاب ها اگاهی دارد صحبت کنید یا از طریق شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *