در این مطلب به بررسی بهترین فلزیاب های هوشمند خواهیم پرداخت. فلزیاب های پیشرفته ای که وارد بازار فروش فلزیاب شده اند و با نواوری و ویژگی هایی که دارند، صنعت فلزیابی را وارد مرحله جدیدی خواهند کرد. سال ۲۰۱۸ با پایان رسید. سالی که در آن شرکت های بزرگ تولید کننده فلزیاب توانستند سیستم های قدرتمندی را روانه بازار کنند. ما در IKPVDERAK به بررسی بهترین فلزیاب های هوشمند پرداخته ایم و از جنبه های مختلف آن ها را بررسی کردیم.

بهترین فلزیاب های هوشمند

بهترین فلزیاب های هوشمند

معرفی بهترین فلزیاب های هوشمند

بسیاری از فلزیاب های هوشمند از سنسورهای مگنومتر استفاده می کنند و اینکه در سال های آینده کدام فلزیاب ها می توانند از نسل های بعدی فلزیابی استفاده کنند، موضوعی است که می تواند جذاب باشد. در زیر لیستی از بهترین فلزیاب های هوشمند به همراه برخی از مشخصات آن ها را می بینید. در این مطلب ۴ دستگاه از بهترین فلزیاب های هوشمند را با هم مرور کرده و برخی از مشخصات فنی آن را بررسی می کنیم.

فلزیاب اشنایدر

فلزیاب لئوپارد 16000

فلزیاب لئوپارد ۱۶۰۰۰

یکی از بهترین فلزیاب هایی که وارد بازار شد، فلزیاب Schneider محصول کمپانی IKPV می باشد. فلزیاب Schneider اولین فلزیاب در ایران می باشد که با تلفن های همراه اندروید و iOS سازگاری دارد. در حالی که اکثر اپراتورها نمی توانند در مکان های ناهموار فلزات را کاوش کنند، فلزیاب اشنایدر این قابلیت را برای علاقه مندان به واقعیت تبدیل کرده است.

فلزیاب لئوپارد ۱۶۰۰۰

فلزیاب لئوپارد 16000

فلزیاب لئوپارد ۱۶۰۰۰

کمپانی IKPV به آرامی در حال گسترش خود به بازارهای جهانی است. این کمپانی در سال گذشته با معرفی فلزیاب LEOPARD 16000، به عنوان بهترین فلزیاب مگنومتر با ۱۶ سنسور قدرتمند آلمانی شهرت خاصی را در میان طرفداران این نوع سیستم ها پیدا کرد. این شرکت تولید کننده فلزیاب همین روند را در ساخت فلزیاب LEOPARD 8000 در پیش گرفت و انتظار می رود که در LEOPARD 16000 نیز شاهد تصویر برداری سه بعدی از نامتعارفت زمین به صورت سه بعدی باشیم. شرکت IKPV با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ یکی از برترین برندهای ایرانی است و بهترین فلزیاب های ایرانی را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می کند.

فلزیاب HS366

فلزیاب HS366

شاید IKPV به طور کامل در برخی از بازارهای جهان شناخته شده نباشد، اما برای اپراتورهای ایرانی یک برند کاملا آشنا است. این کمپانی در واقع اولین تولید کننده فلزیاب در جهان است و به تازگی سری جدید فلزیاب HS366 را معرفی کرده است. شرکت IKPV برای اولین بار در یک فلزیاب آنتن راداری قابلیت تصویر برداری به صورت سه بعدی را قرار داده است. فلزیابی که با در اختیار داشتن یک پردازنده قدرتمند تمامی عملکردهای خود را به یک پله بالاتر برده است. عملکرد عالی، مصرف باتری بهتر و البته سرعت بیشتر از مزایای این فلزیاب هوشمند است.

فلزیاب دراک ۱۱۰

فلزیاب دراک 110

فلزیاب دراک ۱۱۰

شرکت IKPV در حال حاضر مشغول ساخت فلزیاب های خوبی است که با قیمت مناسب در بازار فروش فلزیاب عرضه می شوند. این شرکت فلزیاب های مقرون به صرفه و ارزان خود را در سری دراک عرضه می کند. فلزیاب دراک ۱۱۰ به دلیل مجهز بودن به قابلیت های تصویربرداری از نامتعارفات زمین، شعاع زنی و نقطه زنی در کنار قیمت مقرونه به صرفه یکی از بهترین فلزیاب های هوشمند ساخت شرکت IKPV است.

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.