خطرات حین دفینه یابی | نکاتی که در زمان گنج یابی باید رعایت کنید

در حین حفاری مراقب خطراتی که در کمین شما است باشد؛ این خطرات حین دفینه یابی می تواند بسیار مرگ بار باشد. در این پس از سایت فلزیاب IKPV قصد داریم درباره خطرات توضیح دهیم تا افرادی که بدون آگاهی کامل در این زمینه قدم می گذارند و هر لحظه ممکن است دچار آسیب های جبران ناپذیر و در مواردی دچار مرگ شوند، در امان باشند و با احتیاط کامل اقدام به این کار کنند. توجه داشته باشید که در کاوش دفینه خطر مرگ بسیار زیاد است و اگر کاوشگر کمی بی احتیاطی کند و بدون تجربه اقدام به کاوش نماید، حتما پشیمانی بزرگی را به بار خواهد آورد.

خطرات حین گنج یابی که باید در زمان کاوش رعایت شوند

گاز دفینه چیست
گاز دفینه چیست

بیشتر خطرات کاوش مربوط به گاز دفینه یا گاز طلا است که با گذشت زمان در اتاقک ها تولید می شوند که برای انسان بسیار خطرناک و کشنده است اما برای خزندگانی مانند مار بسیار مفید، همین امر موجب می شوند که خطر گزیدگی توسط مار نیز با این خطر اضافه شود. توجه داشته باشید پیش از اقدام به حفاری حتما سرکه، زغال و دستمال به همراه خود داشته باشد که با آن ماسک بسازید. اگر به صورت مستقیم این گاز را تنفس کنید حتما باعث مرگ شما خواهد شد، اگر به صورت غیر مستقیم گاز طلا را تنفس کردید به سرعت از محل دور شوید و مقداری سرکه بنوشید تا عوارض گاز سمی دفینه را تا حدودی خنثی کند اما بهتر است برای حفظ جان خود مقداری هزینه کرده و از لباس ها و ماسک های شیمیایی استفاده کند تا خطرات حین دفینه یابی کاهش یابد.

تله گذاری در پنهان کردن دفینه ها

تله گذاری در پنهان کردن دفینه ها
تله گذاری در پنهان کردن دفینه ها

تله دفینه نیز از موارد خطرناک دیگر در دفینه یابی است که وفور دیده می شود. به هیچ وجه تا انواع تله ها و روش خنثی کردن مربوط به آن ها را نمی دانید به سراغ مکان هایی که احتمال وجود تله در آنجا است نروید و به دفینه های معمولی اکتفا کنید.

نمادهایی که دفینه آن ها دارای تله است

نماد و نشانه های خطر در گنج یابی

تشخیص نماد و نشانه های خطر در گنج یابی باید برای همه کاوشگران قابل درک و فهم باشد تا در زمان حفاری با خطر مرگ روبرو نشوند. این نمادها، نمادهای بسیار مهمی در گنج یابی است که اطلاع از بسیار واجب است. این واقعیت را فراموش نکنید که دفینه را فقط یک فرد زنده می تواند پیدا کند!

نماد و نشانه های خطر در گنج یابی
نماد و نشانه های خطر در گنج یابی

جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *