خطرات حین گنج یابی

در زمان حفاری مراقب باشید خطرات حین گنج یابی می تواند بسیار کشنده باشد و خسارت های جبران ناپذیری را برای شما در پیش داشته باشد. در این پست قصد داریم از خطراتی که در کاوش در پیش رو دارید بحث کنیم. متاسفانه افرادی زیادی بدون آگاهی کافی قدم در این راه می گذارند که هر لحظه ممکن است دچار آسیب های جبران ناپذیری شوند و حتی ممکن است در این راه کشته شوند به همین دلیل ضروری است که از خطرات حین گنج یابی آگاه باشید.

خطرات حین گنج یابی

خطرات حین گنج یابی
خطرات حین گنج یابی

باید بدانید که در این کار خطر بسیار زیاد و اگر کمی بی احتیاطی کنید حتما پشیمانی بزرگی را به بار خواهد آورد. بیشتر خطرات کار مربوط به گاز طلا در گنج یابی است که معمولا در اتاقک ها و خزانه ها وجود دارد و بسیار خطرناک است. دوستان حتما قبل از شروع حفاری و ورود به مکان های مشکوک، سرکه، زغال و دستمال همراه داشته باشید و با آن ماسک بسازید. اگر این گازها را به صورت مستقیم تنفس کنید یقینا باعث مرگ شما خواهد شد. اگر غیر مستقیم گاز طلا را استشمام نمودید به سرعت از محل دور شده و مقداری سرکه بنوشید تا عوارض گاز سمی تا حدودی خنثی شود. برای اطمینان کامل در کاوش ها بهتر است مقداری هزینه کرده و از لباس ها و ماسک های شیمیایی استفاده کنید تا از خطرات حین گنج یابی در امان باشید.

تله گذاری گنج

تله گذاری گنج با انواع تله مکانیکی نیز از خطرات حین گنج یابی می باشد. سعی کنید تا انواع تله گذاری گنج و روش های خنثی کردن و علائم مربوط به آن ها را نمی دانید به هیچ عنوان به سراغ مکان هایی که احتمال می دهید دارای تله باشند نروید و به دفینه های معمولی اکتفا کنید. یکی دیگر از خطرات حین کاوش، وجود طلسم می باشد که ممکن است به انسان ها صدمات روحی جبران ناپذیری وارد نماید. لازم به ذکر است که طلسم در تماس اول تنها جنبه هشدار دارد و آسیبی به کاوشگر وارد نمی کند.

جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *