سنگ پاد زهر یا سنگ شفا چیست

در طبیعت سنگ هایی وجود دارد که برخی از آن ها بسیار نادر و با ارزش هستند. سنگ پاد زهر یک سنگ بسیار کمیاب در طبیعت می باشد که ارزش بسیار بالایی دارد و می تواند برای مقاصد خاص استفاده شود. سنگ شفا در دارو سازی و درمان انواع مریضی مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ پاد زهر یا سنگ شفا چیست
سنگ پاد زهر یا سنگ شفا چیست

شناسایی سنگ پاد زهر

یکی از دانش های مردم باستان که در فکر ما نمی گنجد استفاده از سنگ شفا است. زمانی که این سنگ در مجاورت حرارت قرار گیرید از خود روغنی ساطع می کند که برای درمان بیماری های خارجی و تعدادی بیماری داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از روش های شناسایی نوع اصل این سنگ از بدل آن این است که هیچ وقت از وزن سنگ کاسته نمی شود. یعنی اگر با حرارت دادن به یک سنگ پاد زهر یک کیلوگرمی حرارت دهیم و از ان سه کیلوگرم روغن پاد زهر به دست آوریم، وزن سنگ شما به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد و همان یک کیلوگرم باقی خواهد ماند.

ارزش سنگ شفا

این سنگ بسیار نادر است و اگر شخصی این سنگ را پیدا کنند مانند این است که دنیای ثروت را داشته باشد. این سنگ به رنگ سیاه است و مانند سنگ محک طلا می باشد. اگر دست شما زخمی شود و مقداری از سنگ پاد زهر را به روی آن بمالید، بلافاصله زخم شما خوب می شود. و اگر بیماری شما داخلی باشد، روغن این سنگ را با داروهای دیگر ترکیب می کنند و برای بیماری های داخلی از ان استفاده می کنند و پس از گذشت مدت کوتاهی بیماری های داخلی را نیز درمان می کند.

تعداد سنگ

تعداد انگشت شماری از این سنگ در جهان وجود دارد که در گذشته مخصوص پادشاهان بوده است و هیچ فردی به جز پادشاهان حق استفاده از آن را نداشته است. این هم یکی از مسائلی است که در گذشته وجود داشته و از نظر عقلی دور از ذهن به نظر می رسد ولی در کتاب های بسیار قدیمی در مورد آن نوشته شده است.

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *