شرکت فلزیاب ACCURATE LOCATORS | کمپانی فلزیاب آمریکایی

شرکت فلزیاب ACCURATE LOCATORS یک شرکت تولید کننده فلزیاب آمریکایی است که از سال ۱۹۹۲ به خاطر توزیع انواع فلزیاب در سراسر جهان معروف می باشد. این کمپانی بهترین فلزیاب های استاندارد را برای جستجوی گنج، اکتشاف طلا و پیدا کردن کابل، لوله و تاسیسات فراهم کرده است. محصولات شرکت فلزیاب اکیوریت لوکیتورز توسط بسیاری از ارگان های دولت ایالات متحده آمریکا مانند ارتش آمریکا، نیروی دریایی و بسیاری از عملیات های معدن یابی استفاده می شود.

شرکت فلزیاب ACCURATE LOCATORS
شرکت فلزیاب ACCURATE LOCATORS

معرفی شرکت فلزیاب ACCURATE LOCATORS

از همان آغاز، Accurate Locators شروع به توسعه فلزیاب و نرم افزار های ۳D برای شرکت های تحقیقاتی، ارتش، نیروی دریایی و … کرده است. محصولات این شرکت برای یافتن مواد با ارزش مانند طلا و نقره، عملیات های معدن یابی، اکتشاف لوله های زیرزمینی و … طراحی شده اند. علاوه بر تولید فلزیاب های پالسی، این شرکت دارای محصولات تصویر برداری سه بعدی و انواع فلزیاب تصویری است که برای عملکرد عالی خود مشهور هستند و امروزه یکی از شرکت های پیشرو در تولید فلزیاب است که توانسته بسیاری از اپراتورها را به محصولات خود علاقه مند کند. اکیوریت لوکیتورز در حال حاضر انواع فلزیاب پالسی ، GPR ، ردیاب صوتی و سایر سیستم های شناسایی فلز را تولید می کند.

اولین محصولات این شرکت

اولین محصول این شرکت فلزیاب Blanket می باشد که حق ساخت این محصول در سال ۲۰۱۳ برای شرکت ACCURATE LOCATORS در ایالات متحده آمریکا ثبت شده است. جدیدترین محصول این شرکت فلزیاب پین پوینتر PX900 است که در سال ۲۰۱۷ تولید شده است و در نوع خود کاملا منحصر به فرد است. این شرکت همیشه تمایل به تولید فلزیاب های با کیفیت و با عملکرد بالا دارد که راه را برای اهداف مختلف کاربران هموار می کند. تمامی محصولات این شرکت در بالاترین سطح استانداردهای جهانی تحت نظارت سازمان استاندارد ایالات متحده آمریکا عرضه و تولید می شوند.

برای خرید انواع دستگاه های شناسایی فلز از نمایندگی فلزیاب شیراز می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *