طلایاب APOLONIA GOLD تولید بلغارستان

طلایاب APOLONIA GOLD تولید بلغارستان
طلایاب APOLONIA GOLD تولید بلغارستان

معرفی کمپانی Pirate :

طلایاب APOLONIA GOLD ساخت شرکت Pirate می باشد، که این کمپانی فعالیت خود را از سال ۲۰۰۲ در شهرHarmanli واقع در استان Haskovo بلغارستان آغاز کرداست. این شرکت با تولید وطراحی دستگاه های فلزیاب و طلایاب های میان رده توانسته است در بازار جهانی شهرتی قابل توجه و چشم گیر به دست آورد . این فلزیاب دارای وزن بسیار کم ، ابعاد کوچک و ظاهری زیبا می باشد که دارای تنوع رنگی نیز می باشد این دستگاه به کاوش گرانی که به دنبال دستگاهی با دقت وحساسیت بالا وهمچنین قیمت مطلوبی می باشند توصیه می شود.

طلایاب APOLONIA GOLD تولید بلغارستان
طلایاب APOLONIA GOLD تولید بلغارستان

دستگاه های طلایاب میان رده این کمپانی دارای راه اندازی ساده و آسانی می باشند به طوری که هرکس بدون داشتن دانش قبلی و یا آموزش خاصی قادر خواهد بود با آن کار کند. دستگاه های فلزیاب تولیدی شرکت Pirate مناسب افرادی می باشد که به تازگی وارد دنیای فلزیاب شده اند و نیازی نمیبینند که هزینه بالای انجام دهند و دستگاه های گران قیمت وحرفه ای تهیه کنند. طلایاب APOLONIA GOLD ازبه روز ترین وبهترین مدارهای الکترونیکی درساخت و طراحی بهره می برد. به طوری که به منظور سکه یابی و کاوش جواهرات بسیار مناسب می باشد.

طلایاب APOLONIA GOLD تولید بلغارستان

دستگاه فلزیاب APOLONIA GOLD تولید کمپانی Pirate یک فلزیاب چند کار ه بوده که علاوه برقابلیت های متفاوت خود دارای قیمت بسیار مطلوبی می باشد. این دستگاه دارای قابلیت نقطه زنی می باشد وهمچنین می توان از آن برای کاوش قطعات ریز و کوچک فلز استفاده نمود.در طراحی این دستگاه مهندسان سازنده از مدارهای الکترونیکی قدرتمند و با حساسیت بالای استفاده کرده اند و همواره دارای کیفیت قابل قبولی نسبت به سایردستگاه های هم رده بوده است..

برخی از ویژگی های فلزیاب APOLONIA GOLD  :

  • دارای فرکانس راه اندازی ۱۸ کیلوهرتز
  • دارای لوپ ضد آب ۱۱اینچی
  • مجهز به باطری ۱۰۰۰mAh با شارژدهی ۳۵ ساعته
  • دارای قابلیت هماهنگ سازی با سطح زمین به صورت دستی و اتوماتیک
  • دارای حساسیت و جداسازی قابل تنظیم
  • مجهزبه مدارهای الکترونیکی محافظت شده در برابر تداخل گر های الکترومگنتیک
  • دارای ۳ سال گارانتی ( محدود در کشورهای خارجی )
  • دارای وزن بسیار سبک ۱٫۳۵ کیلو گرمی
  • وزن بسیار سبک ۱٫۳۵ کیلوگرمی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب امنیتی ، فلزیاب تفریحی ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب امنیتی ، ردیاب ، مین یاب ، حفره یاب ، انواع شاقول و… به کلیه نمایندگی های فروش فلزیاب تهران ، فروش فلزیاب شیراز ، فروش فلزیاب مشهد با شمار تلفن ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *