طلایاب Discovery 1100 محصول شرکت Bounty Hunter آمریکا

طلایاب Discovery 1100 محصول شرکت Bounty Hunter آمریکا
طلایاب Discovery 1100 محصول شرکت Bounty Hunter آمریکا

طلایاب Discovery 1100 محصول شرکت Bounty Hunter آمریکا می باشد. این کمپانی در شهر El Paso ایالت تگزاس در غربی ترین نقطه این کشور آمریکا بنا شده است . این شرکت یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ساخت و تولید انواع فلزیاب می باشد، نمونه ای از معروف ترین این شرکت ها که زیر مجموع این کمپانی می باشد میتوان بهخلاف ترین آنها به کمپانی فلزیاب FISHER و طلایاب Teknetics از زیر مجموع های این شرکت اشاره کرد.

شرکت فلزیاب بانتی هانتر یکی از بزرگ ترین وپر تنوع ترین تولید کنندگاه انواع دستگاه های فلزیاب تفریحی ، فلزیاب حرفه ای وپیشرفته ، انواع حفره یاب و معدن یاب می باشد و کلیه نیاز اپراتورهای حرفه ای و مبتدی را براورده کرده است.

دستگاه های فلزیاب و گنج یاب تولیدی این کمپانی Bounty Hunter دارای قیمت مناسب و با قابلیت بالا می باشند و به این امر معروف می باشند.دستگاه های فلزیاب سری Discovery نیز خارج از این قاعده نمی باشد به طوری که کلیه قابلیت ها و ویژگی های یه دستگاه مرغوب را داشته و در عین حال دارای قیمتی مناسب می باشد. دستگاه گنج یاب Discovery 1100 یکی ازارزان ترین مدل های این سری می باشد وبرای افرادی که به تازگی به این حرفه پر هیجان روآورده اند بسیار مناسب بوده و کارکرد با آن نیز می تواند برایشان لذت بخش باشد.

نمونه ای از قابلیت ها و ویژگی های دستگاه طلایاب Discovery 1100

  • قابلیت کارکرد و راه اندازی دستگاه با دو باطری ۹ واتی
  • دارای وزن بسیار کم و سهولت در حمل و نقل( ۱٫۱۳)
  • دارای لوپ های ضذ آب ۷ اینچی
  • قابلیت کارکرد با فرکانس ۶٫۶ کیلو هرتز
  • دارای طراحی پیشرفته و متناسب با بدن اپراتور و ساخته شده از برترین متریال های دنیا

نمونه ای از برخی از تولیدات این کمپانی:

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص انواع فلزیاب های تصویری ، فلزیاب آنتن راداری ، طلایاب نقطه زن ، فلزیاب امنیتی ، حفره یاب ، مین یاب ، رادار، وانواع شاقول به کلیه نمایندگی های تهران ، نمایندگی فروش فلزیاب شیراز ، نمایندگی فروش فلزیاب اهواز به صورت حضوری مراجعه کرده یا با شماره تلفن 09917579001 تماس حاصل فرمایید. باسپاس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *