علامت فیل در گنج یابی

علامت فیل بیشتر در دوران آشوریان استفاده شده است. نماد فیل در آن دوران به عنوان نماد قدرت و اراده پادشاهی و همچنین نماد ثروتمندی استفاده شده است.

علامت فیل در گنج یابی
علامت فیل در گنج یابی

علامت فیل در گنج یابی

این نمادها بیشتر برای نقرهسازی ها و این چنین مکان هایی مشاهده شده. پیدا کردن دفینه این نماد کمی دشوار می باشد اما همیشه دفینه آن باارزش و سنگین می باشد و تلاش و صبر زیاد می خواهد. اگرچه نشانه فیل در بیشتر تمدن ها به عنوان نقش و نگار زینتی استفاده شده اما به عنوان نماد دفینه نیز از آن استفاده شده است. مانند شیر و گاو که به معنای رهبر هستند، علامت فیل هم به معنای قدرت، ریاست و پایداری می باشد.

فیل مغرور، قابل اعتماد و با حیثیت می باشد. نشانه فیل در گنج یابی متفاوت از شیر و گاو نیست و ممکن است به معنای قبر باشد اما در بیشتر تمدن ها نشانه زینت و دفینه است. نشانه فیل بر روی سنگ بزرگی مثل خودش خواهد بود و گنجی بزرگ در آن قرار دارد. جهت دید عاج های فیل و دم (اگر داشته باشد) در رمزگشایی به کاوشگر کمک بسیاری خواهد کرد.

رمزگشایی علامت فیل

  • اگر خرطوم فیل در خاک فرو رفته باشد دفینه در زیر خرطوم قرار دارد.
  • اگر خرطوم فیل به سمت بالا بود هدف در نزدیکی نشان سنگ فیل می باشد. حال ممکن است یا پشت سر یا پهلو های فیل که به صورت گور بردی می باشد و هدف در کف گور بردی قرار دارد.
  • اگر خرطوم نداشت یا خرطوم فیل کوتاه بود، روبروی دید فیل غار پلمپ شده وجود دارد.
  • اگر خرطوم فیل به سمت پایین دره باشد باید به دنبال تل یا نشانه دوم بود که در کنار آن رودخانه یا چشمه ای وجود دارد.
  • اگر خرطوم یا شکم فیل بزرگ بود لازم است که داخل شکم با تست فضای خالی بررسی شود.

نماد های مشابه نشانه فیل در گنج یابی

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *