فلزیاب بلوتوث | از گوشی خود به عنوان فلزیاب استفاده کنید

گوشی هوشمند شما می تواند وظایف بسیار زیادی را به تنهایی انجام دهد. همچنین قادر به کنترل دستگاه هایی مانند هواپیماهای بدون سرنشین، ربات ها و بسیاری از دوربین ها می باشد. یکی از آخرین ابزار ها فلزیاب بلوتوث می باشد که به کمک آن می توانید به جستجوی فلزات بپردازید. در حال حاضر Air Metal Detector ساخت آمریکا/اکراین دارای یک کویل ۹٫۵ اینچ (۲۴۱ میلیمتر) است که به نظر می رسد قادر به شناسایی اشیاء کوچک فلزی به اندازه ۱۲ اینچ (۳۰۵ میلیمتر)، و یا اشیاء بزرگتر به اندازه ۴ فوت ۱٫۲ متر در زیر زمین است. هنگامی که چنین موردی تشخیص داده می شود، فلزیاب بلوتوث یک سیگنال به گوشی اندروید یا iOS کاربر می فرستد که بر روی دسته لوپ متصل شده است.

فلزیاب بلوتوث | از گوشی خود به عنوان فلزیاب استفاده کنید
فلزیاب بلوتوث | از گوشی خود به عنوان فلزیاب استفاده کنید

فلزیاب بلوتوث | Air Metal Detector

این دستگاه حدود ۹۰۰ گرم (۲ پوند) وزن دارد و هنگامی که در حال استفاده نیست، کویل را بالا می برد. دستگاه فلزیاب سیگنال های پردازش شده را به از طریق بلوتوث به گوشی کاربر منتقل می کند. از دیگر قابلیت های این فلزیاب می توان به نور LED در زیر دستگاه برای دیدن یافته ها و صفحه نمایش OLED کوچک در بالای کویل است که اطلاعات پایه را نمایش می دهد.

قدرت دستگاه با یک باتری ۹۰۰ میلی آمپر لیتیومی تامین می شود که برای هر بار استفاده باید به میزان ۱۰ تا ۱۲ ساعت شارژ شود. اگر شما علاقه مند به خرید یک فلزیاب حرفه ای هستید، می توانید این کار را با شماره گیری ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ انجام دهید. قیمت فلزیاب را می توانید مشاهده کنید و از فلزیاب شیراز بهترین سیستم ها را خریداری کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *