فلزیاب حرفه ای

چه شما در زمینه کاوش و باستان شناسی حرفه ای باشید، یا فقط علاقه به کشف گنجینه گم شده خود دارید، دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در خرید فلزیاب حرفه ای وجود دارد. محصولات کمپانی IKPV تولید شده از جدیدترین فناوری برای پیدا کردن محدوده وسیعی از اشیاء فلزی مانند سکه، جواهرات و اقلام قیمتی دیگر ایده آل است. از همه مهم تر، آن ها می توانند در محدوده وسیعی از محیط ها استفاده شوند. آن ها حتی می توانند برای تشخیص کابل ها، سیم ها، پیچ ها و ناهنجاری های دیگر در دیوارها و در محل مورد استفاده قرار گیرند.

فلزیاب حرفه ای
فلزیاب حرفه ای

جستجوی گنجینه های پنهان با فلزیاب حرفه ای

شما هیچ وقت نمی دانید ممکن است چه چیز پیدا کنید

  • فلزیاب های پر قدرت
  • برای حرفه ای ها و افراد آماتور
  • استفاده در گستره وسیعی از سطوح
  • راحت و سبک
  • استفاده در محیط های مرطوب
  • محدوده ظرفیت عمق

آیا در مورد تاریخ و گنج های از دست رفته علاقه دارید؟ فرقی نمی کند که شما متخصص هستید یا تفننی این کار را می کنید. در محدوده وسیعی از انواع فلزیاب حرفه ای که در محدوده تجهیزات صنعتی ما یافت می شوند، سیستم هایی وجود دارد که با داشتن آن ها حتما موفق می شوید. فلزیاب پیشرفته ما بسیار حساس و راحت هستند و با قابلیت های خود به شما قدرت جستجو برای گم شدن آیتم های فلزی از دست رسته مانند سکه، جواهرات، ابزار و … را می دهند.

آن ها دوست خوبی برای علاقه مندان به تاریخ و افرادی مبتدی برای شکار سکه ها، جواهرات و سایر گنجینه های پنهان در سواحل، زمین های زراعی، پارک ها، جنگل ها و موارد دیگر هستند. و یک لوپ ضدآب شما می توانید از فلزیاب حرفه ای خود در شرایط بارانی و حتی گودال های کم عمق استفاده کنید. آن ها همچنین یک ابزار مفید برای طیف وسیعی از اپراتورهای حرفه ای هستند.

فلزیاب حرفه ای در صنعت

اگر در حال کار بر روی یک مزرعه یا محل ساخت و ساز هستید، یا برای ساخت یک ساختمان کار می کنید محصولات شرکت IKPV راهی خوب برای کشف و پاک سازی آیتم های پنهان،بالقوه و خطرناک از زمین است و می تواند به شما کمک کند تا کابل های قدیمی، لوله ها و دیگر موارد در دیوارها و کفپوش را پیدا کنید. فلزیاب های دقیق و حساس ما برای این کار مفید هستند. سیستم های مگنومتر و ژئوفیزیک ما بسیار دقیق و حساس هستند و بسته به مدل و بودجه شما می تواند از ۲ متر به بالا را کاوش کند. جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

سیستم های مگنومتر برای رونق کسب و کار شما

ما تجهیزات زیادی برای حرفه ای ها و تازه کار ها داریم، از جمله طیف وسیعی از سیستم های مگنومتر و اسکنر های پالسی مانند فلزیاب ANTARES . یکی از سیستم های یا اسکنرهای پالسی را انتخاب کنید تا به راحتی به بتوانید انواع تونل ها، اتاق های خالی و مقبره ها را در زمین های مختلف شناسایی کنید. آن های برای شناسایی فلزات قدیمی بسیار مفید هستند. در مورد این سیستم ها، در حال حاضر می توانید داده های اسکن شده را با نرم افزار ویژوالیزر سه بعدی طراحی کنید.

در هر دمایی می توانید کاوش کنید. آیا شما در دامنه کوه ها یا در کویر کاوش می کنید؟ شناسایی اشیاء فلزی زیبا از طلا، نقره و مس به راحتی در تمام مناطق با انواع فلزیاب حرفه ای ساخت کمپانی IKPV امکان پذیر است. فراموش نکنید عملکرد سیستم ها فراتر از انواع فلزیاب خارجی می باشد. ما طیف وسیعی از فلزیاب مگنومتر داریم، چه در زمینه تعمیرات، ساخت و ساز، کشاورزی و … . این شما فلزیاب لئوپارد ۱۶۰۰۰ است. ایده آل برای طلای قدیمی و حفره های زیر زمینی. مگنومتر های ما آلودگی های محیط را حذف می کنند و خطر از دست دادن هدف ها را به حداقل می رسانند.

ارزان ترین سیستم، فلزیاب MINI GPR است که هیچ شی فلزی از زیر دستان آن فرار نخواهد کرد. در نهایت بهترین سیستم ها در فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ برای هر دو اپراتورهای حرفه ای و آماتور موجود است. چه شما یک اپراتور حرفه ای یا یک تازه کار هستید، شما عاشق فلزیاب های ما خواهید شد.

برخی از محصولات کمپانی فلزیاب IKPV

  • فلزیاب RICHEL M-160
  • فلزیاب KOMATSU A-U-16
  • فلزیاب HOXNE
  • فلزیاب TACHAR T1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *