شاید برای بسیار از خریداران فلزیاب این سوال پیش آید که بین فلزیاب دست ساز و فلزیاب شرکتی کدام را انتخاب کنند و کدام یک می تواند نیازهای یک اپراتور را در کاوش ها تامین کند. شاید برای بسیاری از افراد در نگاه اول فلزیاب دست ساز و فلزیاب شرکتی یکی باشد اما اینگونه نیست و در عمل این دو با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. در ادامه این مطلب از سایت IKPVDERAK با ما باشید تا تفاوت های این بپردازیم.

فلزیاب دست ساز یا فلزیاب شرکتی و تفاوت آن ها

فلزیاب دست ساز یا فلزیاب شرکتی و تفاوت آن ها

خرید فلزیاب دست ساز یا فلزیاب شرکتی

همان گونه که از نام فلزیاب شرکتی معلوم است، این دستگاه توسط یک شرکت تولید می شود. یک شرکت دارای شماره ثبت است و موظف که در مقابل محصولات خود پاسخگو باشد. معمولا محصولات یک شرکت خواه یک فلزیاب باشد یا هر محصول دیگر دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش است. مثلا محصولات کمپانی فلزیاب IKPV که همگی با مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند، همگی دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشند و تمام آن ها در زمین استاندارد و شرایط مختلف در حضور مشتری تست می شوند. محصولات این شرکت را می توانید با شماره گیری ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ از نمایندگی فلزیاب شیراز خریداری کنید. در زیر چند نمونه از بهترین فلزیاب های شرکتی ساخت ایران که با نازلترین قیمت ها به فروش می رسد آمده است:

  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب TACHAR T1
  • فلزیاب HOXNE
  • فلزیاب LEOPARD 16000

فلزیاب دست ساز

برعکس در مورد فلزیاب دست ساز این موضوع بسیار متفاوت است. این نوع فلزیاب ها بسیار ارزان تر از نمونه های شرکتی می باشند و در صورت خرابی و برخورد با مشکل پاسخگویی در مقابل دستگاه ندارند. بسیاری از این نوع فلزیاب ها توسط دانشجویان رشته الکترونیک در خانه یا کارگاه های کوچک تولید می شوند که کارایی بسیار پایین دارند. متاسفانه در کشور ایران تعداد این فلزیاب بسیار زیاد است و توسط کلاهبردارن این دستگاه ها در پوسته فلزیاب خارجی جاسازی و پلمپ می شوند و به عنوان یک فلزیاب اورجینال به فروش می رسند.

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.