فلزیاب ضدآب | بهترین فلزیاب ها

قبل از اینکه حتی به بحث و مرور در مورد فلزیاب ضدآب بپردایم، با باید بدانیم که برای خرید فلزیاب باید سرمایه گذاری قابل توجهی را انجام دهیم. که اغلب بیشتر از ۱۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت. این فلزیاب ها در همه سطوح طرفدار دارد، بنابراین اگر شما یک تازه وارد هستید، ممکن است فکر کنید که اولین فلزیاب برای خود در نظر بگیرید و در زمین های مختلف حفاری کنید.

فلزیاب ضدآب می تواند در دو نوع باشد

فلزیاب VLF یا Very Low Frequency

این فلزیاب ها در محدوده فرکانس ۳ تا ۳۰ کیلوهرتز فعالیت می کنند و نسبت به انواع فلزات با ارزش حساس هستند. دستگاه های VLF توانایی تشخیص خوب از بد را دارند و قابلیت تنظیم حساسیت را دارند.

فلزیاب PI یا Pulse Induction

فلزیاب های PI به شدت نسبت به سکه ها، جواهرات و آثار باستانی حساس هستند و تحت تاثیر مواد معدنی و خیس قرار نمی گیرند. این دستگاه ها برای سواحل و غواصی عالی هستند.

نقد و بررسی ۶ فلزیاب ضدآب برتر

فلزیاب ضدآب Minelab Excalibur II 1000

فلزیاب ضدآب Minelab Excalibur II 1000
فلزیاب ضدآب Minelab Excalibur II 1000

تنها یک راه برای توصیف فلزیاب Minelab Excalibur II 1000 وجود دارد. عالی است! اگرچه این دستگاه فلزیاب ۱۵۰۰ دلاری ارزان نیست اما اگر تجربه داشته باشید و بدانید که مجا را باید حفاری کنید حتما به موفقیت می رسد. این فلزیاب با قابلیت کار در زمین های خاکی و کاملا ضدآب و مقاوم در برابر گرد و غبار می تواند از ساحل، زمین های ساحل و شرایط بسیار مرطوب به صورت غوطه ور در آب تا عمق ۲۰۰ فوت (۶۰ متر) کاوش کند.

این فلزیاب ضدآب جدید به قابلیت عملکرد عالی خود می بالد و با یک پک باتری هیبرید تامین می شود به نحوی که همه حفاری های طولانی را تضمین می کند. این فلزیاب ضدآب سبک وزن با قابلیت مانور بالا کاوش در هر شرایطی را آسان می سازد و هنگام کاوش در آب شور هرگز هشدارهای کاذب را دریافت نخواهید کرد. فلزیاب Minelab Excalibur II 1000 با کویل ارتقاء یافته RCB تولید شده است که منجر به تقویت سیگنال های هدف می شود.

همانند همه فلزیاب های دیگر شناسایی برخی از زباله ها اجتناب ناپذیر است، با این حل فلزیاب ضدآب Minelab Excalibur II 1000 توانایی به حداقل رساندن این کار را دارد. چه شما در عمق ۲۰۰ فوتی در دریا زیر یک کشتی شکسته کاوش می کنید، یا در ساحل حفاری یا جنگل حفاری می کنید فلزیاب Minelab Excalibur II 1000 یکی از بهترین فلزیاب های موجود در بازار بهترین فلزیاب امروز است.


فلزیاب ضدآب Garrett Sea Hunter MK-II

فلزیاب ضدآب Garrett Sea Hunter MK-II
فلزیاب ضدآب Garrett Sea Hunter MK-II

فلزیاب ضدآب فلزیاب ضدآب Garrett Sea Hunter MK-II برای استفاده دوگانه در آب و ساحل عالی می باشد. با قابلیت تنظیم طول دسته، این فلزیاب به عنوان دستگاهی به عیب و نقص شناخته می شود، همان طور که این مورد را مورد بررسی و توضیح می دهیم. این فلزیاب قابلیت شناور شدن به صورت کامل در زیر آب را دارند و با چهار پیکر بندی متفاوت طراحی شده است:

  • تنظیم طول دسته برای شرایط مختلف
  • مجهز به دستبند برای راحتی کاوش در زیر آب
  • پیکربندی برای غواصی در عمق زیاد دریا
  • تظیمات پیشرفته برای حذف آلودگی محیط

هدفون قرار داده شده در کنار این فلزیاب به شما اجازه می هد که در آب کاوش کنید و به راحتی انواع هشدار ها را در زیر آب بشنوید و فلزات مختلف را جستجو کنید.


فلزیاب ضدآب Garrett Infinium LS

فلزیاب ضدآب Garrett Infinium LS
فلزیاب ضدآب Garrett Infinium LS

فلزیاب ضدآب Garrett Infinium LS یکی از بهترین فلزیاب هایی است که هم در زمین و هم در زیر آب کار می کند. همانند بیشتر فلزیاب های ضدآب، این دستگاه برای مبتدیان یا کسانی که در حال آموزش هستند واقعا مناسب نیست. با این حال گزارش های مربوط در زمین های مختلف و زیر آب به شما اطمینان می دهد که این فلزیاب در جایگاه دوم قرار دارد. این دستگاه فلزیاب کاملا ضدآب بوده به طور یکپارچه در عمق ۲۰۰ فوت کار می کند و دارای یک کویل کاملا ضدآب است. این فلزیاب شامل یک DVD آموزشی است که ما فکر می کنیم یک آموزش خوب برای تمام ویژگی هایی که در دستگاه قرار دارد می باشد.

فلزیاب Garrett Infinium LS از فناوری PI استفاده می کند و می تواند تفاوت فلزات باارزش و بی ارزش را مشخص کند و به کاربر هشدار دهد که به دنبال آن بگردد. در حالی که این فلزیاب ضدآب از آلودگی های زمین دور است. یک تکنولوژی ارایه می دهد که می تواند به عنوان نوع جدید از فلزیاب دسته بندی شود و برای برای غوصی زیر آب اکتشاف در ساحل و شکار در جنگل عالی و قابل اطمینان باشد.


فلزیاب ضدآب Fisher 1280-X Aquanaut

فلزیاب ضدآب Fisher 1280-X Aquanaut
فلزیاب ضدآب Fisher 1280-X Aquanaut

با ۳ ویژگی تنظمیات اتوماتیک برای استفاده در زمین های شور و آب شیرین فلزیاب Fisher 1280 برای کمک به کاوشگران برای پوشش در همه زمین و در زیر آب عالی است. این فلزیاب می تواند تا عمق ۲۵۰ فوت زیر آب وباشد و با عمر باتری ۷۵ ساعته زمان زیادی برای پیدا کردن اشیا ارزشمند خود فراهم می کند! صرف نظر کردن از قطعات کوچک و عدم پذیرش فلزات زباله و استفاده از یک هدفون استاندارد ضدآب این دستگاه را بسیار محبوب کرده است. اگر به دنبال یک فلزیاب حرفه ای هستید که تمام قابلیت ها را داشته باشد، حتما فلزیاب Fisher 1280-X را انتخاب کنید، امام ماه ها اضافه کاری کنید تا بتوانید هزینه آن را پرداخت کنید.


فلزیاب ضدآب Tesoro Tiger Shark

فلزیاب ضدآب Tesoro Tiger Shark
فلزیاب ضدآب Tesoro Tiger Shark

فلزیاب Tesoro Tiger Shark می تواند به عنوان یک فلزیاب ضدآب واقعی توصیف شود که توسط یک پردازنده پیشرفته ساخته شده است. برای کاوش طلا و شکار جواهرات فلزیاب Tiger Shark در میان جواهرات می درخشد. این فلزیاب می تواند تا عمق ۲۰۰ فوت در زیر آب کار کند و دارای چهار کنترل برای تنظیم فلزیاب می باشد. این به این معنی است که به راحتی می توانید این فلزیاب را برای همه شرایط تنظیم کنید. این دستگاه تنها در حدود ۶۵۰ دلار قیمت دارد و بهترین فلزیاب برای اپراتورهایی می باشد که می خواهند با هزینه اندک یک فلزیاب ارزان دقیق را خریداری کنند.

این فلزیاب یکی از چند دستگاه ضدآب است که قابلیت شناسایی رگه های طلا در زیر آب را دارد. باتری قدرتمند، هدفون و دسته جدا شدنی همه از استاندارد هایی که که فلزیاب Tesoro Tiger Shark را تبدیل به بهترین وسیله برای برطرف کردن نیازهای کاوش شما می کند.


فلزیاب ضدآب Garrett AT Pro

فلزیاب ضدآب Garrett AT Pro
فلزیاب ضدآب Garrett AT Pro

فلزیاب Garrett AT Pro را چند ماه پیش بررسی کردیم، عمدتا به این دلیل که ما به سادگی و قدرت این دستگاه فلزیاب ایمان داریم. هر چند که این دستگاه برای زمین ساخته شده است، اما به اندازه متنوع و قدرتمند است که می تواند در زیر آب قرار گیرد و کار کند. با توجه به بیرون آوردن انواع هدف ها در کاوش های دشوار خواهید فهمید که این دستگاه یک فلزیاب خاص است.

شما می توانید از حالت های جست و جوی حرفه ای یا استاندارد استفاده کنید و از آن برای آب ضد آب استفاده کنید که عمدتا شامل شرایط مرطوب، گرد و غبار و مرطوب است اما با این وجود این توانایی را دارند که به عمق ۱۰ فوتی برسند. شما می توانید یکی از حالت های جستجوی حرفه ای و استاندارد را انتخاب کنید و از قابلیت ضدآب بودن این دستگاه که در درجه اول برای شرایط مرطوب، گرد و غبار و مرطوب است استفاده است اما باز هم این دستگاه می تواند تا عمق ۱۰ فوت در زیر آب غوطه ور باشد. نقطه یابی الکترونیک، قبول کردن/رد کردن تفکیک و حالت های جستجوی سفارشی انواع سکه ها و جواهرات را به راحتی پیدا می کند.


جهت خرید هرگونه دستگاه از فلزیاب شیراز با گارانتی معتبر می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *