فلزیاب ماهواره ای

از حقیقت تا شایعه در مورد فلزیاب ماهواره ای را بدانید. در ابتدا باید این نکته را یادآور شویم که این نوع فلزیاب های برای کارهای تاسیساتی بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن در مقابل هزینه بسیار هنگفت امکان پذیر است بنابراین یک فرد عادی نمی تواند این نوع فلزیاب را در اختیار داشته باشد و با آن به کاوش بپردازد.

فلزیاب ماهواره ای
فلزیاب ماهواره ای

کاربرد فلزیاب ماهواره ای

از کاربردهای فلزیاب ماهواره ای می توان به خاک شناسی و فرسایش خاک در زمینه کویر زدایی اشاره کرد. برخی از تغییرات در لایه های بالایی زمین مانند بالا آمدن آب در لایه های غیر قابل نفوذ، موجب تشکیل حالت باتلاقی و یا تشکیل لایه های شور بر روی سطح زمین می شود و ادامه آن به تشکیل کویر و اراضی شور منجر می شود. همچنین در اثر از بین رفتن پوشش گیاهی، استفاده بی رویه از جنگل ها، مراتع و اقدام به شخم زنی در جهت شیب ها شرایط مناسبی برای فرسایش خاک فراهم می شود. یکی دیگر از کاربردهای فلزیاب ماهواره ای استفاده از شناسایی گسل ها و علم زمین شناسی می باشد. همچنین از تصاویر دریافت شده می توان برای معدن یابی و شناسایی مانند معادن نفت و گاز استفاده کرد.

کلاهبرداری فروش فلزیاب

به احتمال زیاد از فروشندگان فلزیاب گفته های عجیبی در مورد فلزیاب ماهواره ای شنیده اید. همان طور که گفته شد هیچ گونه فلزیاب ماهواره ای که اشخاص عادی بتوانند برای جستجوی منابع زیر زمینی به صورت خصوصی از آن استفاده کنند وجود ندارد. پیشرفته ترین ماهواره زمین شناسی در اختیار NASA قرار دارد. از این ماهواره برای کاربردهای نظامی و برای ردیابی منابع و نامتعارفات زیرزمینی استفاده می شود. انتقال اطلاعات از این سیستم ها به بخش خصوصی و حتی بسیاری از کشورهای دنیا امکان پذیر نیست. از این ماهواره برای زمین شناسی، تغییرات اقلیمی استفاده می شود و در موارد خاص تا حدودی منابع را در سطح و عمق زمین شناسایی میکند.

خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب اصفهان

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فروش فلزیاب در اصفهان  یا نمایندگی فروش فلزیاب در شیراز به همراه آموزش رایگان، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، تست در حضور مشتری و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *