فلزیاب پالسی یا فلزیاب PI

فلزیاب پالسی یا فلزیاب PI یک نوع متداول از انواع فلزیاب است. بر خلاف فلزیاب های VLF، سیستم های PI ممکن است از یک سیم پیچ منفرد به عنوان فرستنده و گیرنده استفاده کنند، یا ممکن است دو یا چند سیم پیچ را داشته باشند که با هم کار می کنند.

فلزیاب پالسی یا فلزیاب PI آنتارس
فلزیاب پالسی یا فلزیاب PI آنتارس

این فناوری، پالس های قوی را از طریق یک سیم پیچ به زمین ارسال می کند. هر پالس میدان مغناطیسی کوتاهی تولید می کند. هنگامی که پالس به پایان می رسد، میدان مغناطیسی، دوباره باز می گردد و اگر پالس به شی برخورد کرده باشد منجر به افزایش شدت الکتریکی می شود این فرآیند چند میکرو ثانیه طول می کشد و جریان دیگری از طریق کوئل ارسال می شود. اگر فلزیاب بیش از یک شی از دریافت یک میدان مغناطیسی مخالف در جسم ایجاد می کند.

اگر آشکارساز فلز بیش از یک شیء فلزی باشد، پالس یک میدان مغناطیسی مخالف در جسم ایجاد می کند.

بهترین فلزیاب پالسی

پیش از اینکه در مورد بهترین فلزیاب پالسی بپردازیم باید توجه داشته باشیم که برای خرید فلزیاب باید سرمایه گذاری قابل توجهی را داشته باشید که اغلب بیشتر از ۱۰۰۰ دلار هزینه خواهید داشت. این فلزیاب ها در همه سطوح قرار دارند. بنابراین اگه شما یک اپراتور کم تجربه  یا یک اپراتور حرفه ای بسته به نیاز های خود می توانید یک فلزیاب مناسب را انتخاب کنید.

فلزیاب دو منظوره (پالسی – تصویری) PV IMAGING

فلزیاب PV IMAGING محصول کمپانی IKPV یک فلزیاب چندمنظوره است که کار چندین دستگاه فلزیاب را در خود جای داده است. با توجه به قابلیت های پیشرفته و منحصر به فرد این فلزیاب را می تواند در دسته بندی فلزیاب ارزان قرار داد. این دستگاه فلزیاب توانایی شناسایی مکان دقیق هدف، اسکن زمین به صورت تصویری توسط نرم افزار Visualizer 3D و شناسایی هدف های مختلف در شعاع های دور را دارد.

فلزیاب دو منظوره (پالسی – تصویری) ANTARES IMAGING

فلزیاب ANTARES IMAGING یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت فلزیاب IKPV است که نتیجه سال ها پژوهش و آزمایش بوده و حداکثر عملکرد را میان انواع فلزیاب خارجی مشابه خود مانند فلزیاب Lorenz DEEPMAX Z1 دارد. دستگاه فلزیاب آنتارس ایمیجینگ نسل جدید فلزیاب آنتارس با استفاده از فناوری پیشرفته حداکثر عمق کاوش را برای شما به ارمغان می آورد و آب شور، زمین های معدنی و تغییرات دمایی در عملکرد این فلزیاب تاثیری نمی گذارد.

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *