فلزیاب CS990XD محصول کمپانی C.SCOPE

فلزیاب CS990XD محصول کمپانی C.SCOPE

کمپانی گنج یاب C.SCOPE یکی از سازندگان فلزیاب و طلایاب در انگلستان میباشد که ۴۰ سال است در این زمینه شروع به فعالیت کرده و میتوان به جرئت گفت یکی از بهترین و باکیفیت ترین کمپانی های ساخت فلزیاب میان رده در دنیا است که تا به حال فلزیاب های با کیفیتی را به بازار ارائه کرده است.

فلزیاب CS990XD محصول کمپانی C.SCOPE
فلزیاب CS990XD محصول کمپانی C.SCOPE

معرفی فلزیاب CS990XD0

گنج یاب CS990XD یکی دیگر از محصولات کمپانی C.SCOPE میباشد که به بازار ارائه شد و توانست هواداران بسیاری را به خود جذب کند. کیفیت و دقت این گنج یاب خیلی بیشتر از هم رده های خود بوده و همواره دارای محیط کاربری بسیار آسانی است به طوری که حتی مبتدی ترین افراد توانایی استفاده و کاوش از این دستگاه را دارند. گنج یاب CS990XD میتواند تعدادی از آلودگی ها و فلزات مزاحم را حذف کند و همچنین میتواند در محل های که دارای زمین شور و معدنی هستند با خطای بسیار کم به جستجو بپردازند.

تعدادی از توانایی ها و امکانات فلزیاب CS990XD

  • مجهز به کویل ۸ اینچی ضد آب برای جستجو
  • وزن دستگاه گنج یاب : دو کیلو سیصد گرم
  • فرکانس مورد استفاده دستگاه : ۱۷ کیلوهرتز
  • مجهز به ۲ مد بالانس دستی و اتوماتیک سطح زمین
  • قابلیت حذف فلزات مزاحم در جستجو
  • قابلیت جستجو در شوره زارها و زمین های معدنی

برخی از محصولات دیگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره انواع دستگاه فلزیاب ایرانی و فلزیاب خارجی ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب معدن یاب ، فلزیاب امنیتی ، فلزیاب یون یاب ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب CS990XD با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس حاصل فرمایید یا به نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *