یکی از جدیدترین فناوری های مورد استفاده در ساخت فلزیاب DOUBLE MAGNUM اضافه کردن حالت Live Scan است. این قابلیت موجب می شود که تصاویر زنده از زمین به اپراتور نمایش داده شود تا اپراتور مجبور نباشد حفاری های بی مورد انجام دهد و بتواند در وقت خود صرفه جویی کند. این دستگاه مجهز به نرم افزار eosurveyor یکی از قوی ترین نرم افزارها برای تجزیه و تحلیل داده ها و نمایش اطلاعات در سیستم های فلزیاب است.

معرفی فلزیاب DOUBLE MAGNUM محصول Accurate Locators

فلزیاب دابل مگنوم نیز مجهز به این نرم افزار می باشد. کارکرد این نرم افزار به گون های است که چندین تصویر به طور همزمان از یک نما را به شما می دهد و مجموعه ای از اطلاعات در مورد اطلاعات جانبی تصویر اسکن را به شما می دهد که اپراتور را قادر می ساز تا اطلاعات کامل را در مورد اهداف مانند، اندازه، شکل، جنس و عمق هدف را به دست آورد. عمق کاوش این دستگاه ۸ متر است و همه گنج ها و انواع فلزات قیمتی را با قدرت و حساسیت بسیار عالی بدون در نظر گرفتن آلودگی های محیط شناسایی می کند.

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.