فلزیاب FISHER – فلزیاب فیشر

از سال ۱۹۳۱ فلزیاب FISHER نامی قابل اعتماد در صنعت شناسایی فلز بوده است. آیا شما در حال جستجوی تاسیسات دفن شده هستید؟ یا نیاز به یک فلزیاب امنیتی دارید؟ یا می خواهید برای اشیایی که سال ها در زیر زمین مانده اند کاوش کنید؟ فناوری FISHER تمام این کارها را انجام می دهد. فلزیاب فیشر از آنالوگ تا دیجیتال در فرکانس های تک یا چندگانه، با کیفیت و نوآوری خارق العاده یک منبع قابل اعتماد برای شما در تجهیزات فلزیابی و مکان یابی زیرزمینی است.

طلا و جواهرات
طلا و جواهرات

فلزیاب امنیتی
فلزیاب امنیتی

ابزار و صنعت
ابزار و صنعت

طلا و جواهرات

بهترین مدل در فلزیاب و طلایاب با آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی، یک دنیای کاملا جدید از گنجینه های گمشده را باز کرده است. کامل ترین خط تولید گنج یاب را فلزیاب FISHER ارائه می دهد. از فلزیاب های تک فرکانس تا جند فرکانس، فلزیاب ضدآب و … را می توانید از نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ خریداری کنید.

فلزیاب امنیتی

فلزیاب امنیتی MScope تنها وسیله ای است که به طور کامل قابل حمل می باشد. فلزیاب MScope با بدنه فلزی منحصر به فرد بر روی چرخ های یکپارچه حمل می شود. این فلزیاب در عرض چند دقیقه حمل می شود. به برق ۱۱۰V یا ۲۲۰V متصل می شود و تا ۴۰ ساعت می تواند با منبع باتری قابل شارژ استفاده شود. در سال های اخیر این فلزیاب توسط دولت ها، مدارس، شرکت ها و ارگان های نظامی مورد استفاده قرار گرفته است و راه حل امنیتی قابل اعتماد برای شماست.

ابزار و صنعت

از سال ۱۹۳۱، فیشر در زمینه شناسایی تاسیسات دفن شده فعالیت دارد. کمپانی فلزیاب فیشر خط تولید کاملی از لوله یاب، مگنومتر، نشت یاب و آب یاب با ابزارهای مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

فلزیاب FISHER تجهیزات شناسایی زیر زمینی
فلزیاب FISHER تجهیزات شناسایی زیر زمینی

تماس با فلزیاب تهران

۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱

شرکت فلزیاب IKPV بزرگترین مرکز فروش فلزیاب به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش

نسل جدید از فلزیاب ضدآب
نسل جدید از فلزیاب ضدآب

درباره فلزیاب FISHER

آزمایشگاه های تحقیقاتی فیشر در سال ۱۹۳۱ توسط مهندس و مخترع مشهور جهانی، دکتر گرهارد فیشر تاسیس شد، اولین کسی که گواهی ثبت اختراع برای فلزیاب دریافت کرد. آزمایشگاه تحقیقاتی فیشر از آغاز ساده ی خود در گاراژ فیشر، نمونه یک داستان موفقیت در آمریکاست. آزمایشگاه های فیشر، قدیمی ترین کسب و کار فلزیاب جهان، از آخرین تکنولوژی برای ساخت معتبرترین محصولات در این صنعت استفاده می کند.

آغازی در جهت یابی هوانوردی:

دکتر فیشر، مهاجر آلمانی که در دانشگاه Dresden الکترونیک خوانده بود، وقتی اولین گواهی ثبت اختراع برای رادارهای رادیویی هواپیما را کسب کرد، یک مهندس تحقیق در اواخر ۱۹۲۰ در لوس آنجلس بود. کار انقلابی او در هوانوردی، نظر دکتر آلبرت انیشتن را جلب کرد.دکتر انیشتن پس از دیدن نمایش تجهیزات فیشر، استفاده از رادارهای مسیریابی رادیویی را در هوا، زمین و دریا، در سراسر جهان پیش بینی کرد. خلبان هایی که ابزار جهت یابی اولیه فیشر را استفاده کردند، زمانی که اشیاء فلزی بین فرستنده و گیرنده قرار گرفتند، یا هر زمان که بر فراز نواحی خاصی گذشتند، خطاهایی در یاتاقان ها پیدا کردند. دکتر فیشر مشخص کرد که دلیل خطاها حضور اجسام معدنی رسانای قوی بود. این اکتشاف منجر به اختراع وسیله ای اکتشافی الکترونیکی قابل حمل بر اساس همان اصل شد که برای تشخیص حضور اشیاء فلزی دفن شده و رسوبات سنگی مورد استفاده قرار گرفت.

متال اسکوپ یک صنعت را به دنیا می آورد

در سال ۱۹۳۱، دکتر فیشر آزمایشگاه های تحقیقاتی فیشر را در گاراژ خود در پالو آلتو کالیفرنیا تاسیس کرد.وی و ۴ کارمند ، metallscope را تولید کردند، فلزیابی قوی و آسان برای استفاده.با استاندارد امروزی فلزیاب های دستی سبک وزن، یک دستگاه بی نظیر بود با ۲ جعبه چوبی بزرگ تخت محتوی کویل های مسی ساده، پنج لوله خلأ و چند اجزای مختلف. Metallascope خیلی زود تصورات کشور و در مدت کمی جهان را جذب کرد. حدود سال ۱۹۳۳، نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا دکتر فیشر را استخدام کرد تا روی کشتی هوایی uss macon رادار رادیویی نصب کند.روی روی ماکون بود که دکتر فیشر کشف کرد که ساختمان های فلزی بزرگ و کوهستان های معدنی، قابلیت های جهت یابی دستگاه های ناوبری را مسدود میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *