فلزیاب Fisher Titan 9000 با ویژگی های منحصر به فرد برای پیدا کردن سکه های با ارزش، حلقه های طلا و نقره؛ جواهرات و گنجینه های دفن شده و گم شده در عمق زیاد است. این فلزیاب می تواند هدف های با ارزش را در زمین و یا در آب های کم عمق به راحتی پیدا کند. همچنین می تواند خود را به صورت الکترونیکی با زمین تنظیم کند تا کویل جستجو خود را برای جستجو در عمق زمین آماده کند. کاوشگران دفینه که می خواهند به دنبال سکه های کوچک و گنجینه های عمیق کوچک در عمق زمین باشند باید یک فلزیاب حرفه ای با عملکرد بالا و حساسیت زیاد مانند فلزیاب Fisher Titan 9000 که به راحتی می تواند در زمین های معدنی کاوش کند را داشته باشند.

فلزیاب Fisher Titan 9000

فلزیاب Fisher Titan 9000

معرفی فلزیاب Fisher Titan 9000

فلزیاب تیتان ۹۰۰۰ دارای دارای قابلیت های اتوماتیک بسیار است مانند تفکیک فلزات به صورت پیشرفته که تنها برای روی فلزیاب های گران قیمت قرار دارد ارائه می شود. شما می توانید انواع فلزات آلوده مانند فوبل، میخ، قوطی و … را به راحتی حذف کنید و با پیدا کردن سکه ها؛ حلقه ها، گردنبند، جواهرات طلا و گنجینه های گمشده پنهان یک سرگرمی هیجان انگیز برای خود و تمام اعضای خانواده تان بسازید. این دستگاه هدف ها را به راحتی پیدا می کند، به هدف اشاره می کند و حتی به شما می گوید که چقدر عمیق است. این دستگاه دارای کویل ۴ و ۸ اینچی که به صورت کامل در برابر آب مقاوم است برای استفاده در زمین و آب های کم عمق مناسب است. کیفیت خوب فلزیاب Fisher Titan 9000 برای ۵ سال تضمین شده است.

دانلود دفترچه راهنمای فلزیاب

قابلیت ها

  • فرکانس عملکرد: ۶٫۶ KHz
  • گارانتی: ۵ سال (فقط در کشورهای خارجی)
  • وزن کل: ۳٫۵ پوند (۱٫۵۸ کیلوگرم)
  • صدا: مجهز به هدفون خارجی و هدفون
  • تفکیک فلزات: حذف اهداف ناخواسته و فلزات آلوده
  • فناوری حرکت بسیار آهسته: در صورت استفاده از حالت عمیق، عمق بسیار زیادی را ارائه می دهد
  • شناسه هدف: با استفاده از یک مدار کامپیوتری بسیار پیشرفته با ID تمام هدف های آهنی و غیر آهنی می تواند با دقت بیشتری کاوش کنید

برای خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید