فلزیاب Gold Monster 1000 محصول ماینلب استرالیا

فلزیاب Gold Monster 1000 دارای عملکرد تمام خودکار با قابلیت انتخاب کویل، گزینه های باتری و تنظیمات شفت می باشد. اگر به دنبال یک طلایاب با عملکرد فوق العاد و حساسیت بالا نسبت به فلز طلا هستید، این طلایاب منتظر شما است.

قابلیت های فلزیاب Gold Monster 1000

  • کارکرد کاملا خودکار
  • عملکرد فوق العاده حساس ۴۵ کیلوهرتز با تکنولوژی VLF
  • بسیار قابل اعمتاد و سازگار با محیطهای مختلف
  • شامل دو کویل
  • شروع سریع و آسان

تشخیص فضای محدود
تشخیص فضای محدود

پوشش زمین گسترده
پوشش زمین گسترده

سازگاری شفت جهانی
سازگاری شفت جهانی

کویل ضدآب و جعبه مقاوم در برابر باران
کویل ضدآب و جعبه مقاوم در برابر باران

فلزیاب GOLD MONSTER 1000 نسبت به سایر طلایاب های VLF تک فرکانس بهتر عمل می کند!

گراف عملکرد فلزیاب Gold Monster 1000
گراف عملکرد فلزیاب Gold Monster 1000

گنج یاب Gold Monster 1000 نسبت به فرکانس و حساسیت بهینه سازی شده است به صورتی که فرکانس های پایین به قطعات بزرگتر طلای حساس هستند و فرکانس های بالاتر حساسیت بیشتری نسبت به قطعات کوچکتر طلا دارند. بیشتر فلزیاب ها یک قطعه بزراگ را فقط در زیر سطح پیدا می کنند، اما حساسیت طلایاب Gold Monster 1000 موجب می شود کوچکترین قطعات را در عمق زیاد زمین شناسایی شوند.

فلزیاب پیشرفته گلد مانستر ۱۰۰۰ از فرکانس ۴۵ کیلوهرتز متوسط و پردازنده سیگنال ۲۴ بیتی با سرعت بالا استفاده می کند. این ترکیب تکنولوژی حساسیت به طلا را فراتر سایر فلزیاب های VLF تک فرکانس در طیف گسترده ای از اندازه های لوپ، بدون سیگنال های کاذب افزایش می دهد. فلزیاب گلد مانستر ۱۰۰۰ همچنین از تبعیض های آهنی و غیر آهنی برخوردار است و با خاک های رسانا (شور) بهتر از فلزیاب های رکانس بالاتر عمل می کند و این امر بهترین انتخاب برای به حداکثر رساندن بهره برداری طلا است!

محتویات کارتن

محتویات کارتن
محتویات کارتن

جهت خرید فلزیاب Minelab Gold Monster 1000 به شرط اورجینال بودن و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور در کمترین زمان می توانید با مرکز فروش فلزیاب در اهواز از طریق شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *