فلزیاب Localizer 3000 نسل جدید از فلزیاب های سری Future است. آنها می توانند بدون استفاده از رایانه های اضافی، نتایج اندازه گیری گرافیکی را نشان دهند. از آنجا که مقدار زیادی از لوازم جانبی اختیاری آن به صورت جداگانه قابل خریداری است، هر مشتری می تواند تنها آنچه که برای اهدافش نیاز دارد را خریداری کند. اگر شما به دنبال اشیاء دفن شده مانند لوله ها، جعبه ها، سلاح ها و جواهرات هستید، Localizer 3000 یک ابزار اسکن زمین است که شما می توانید از آن استفاده کنید. همچنین می توانید حفره های خالی مانند غارها، اتاق ها و قبرها را شناسایی کنید.

فلزیاب Localizer 3000 محصول کمپانی OKM آلمان

اسکن زمین با فلزیاب Localizer 3000

اسکن زمین با فلزیاب Localizer 3000

اگر از فلزیاب Localizer 3000 برای اسکن یک منطقه استفاده می کنید، می توانید بلافاصله تصویری از زمین را در مانیتور ببینید. تمام اطلاعات لازم در پردازشگر داخلی ۳۰۰ مگاهرتز اینتل محاسبه خواهد شد. اگر از نرم افزار Visualizer 3D استفاده می کنید، می توانید موقعیت و عمق اشیاء را مشخص کنید. برخی از اجزای اختیاری دیگری نیز وجود دار که می توانید با Localizer 3000 استفاده کنید.

قابلیت های فلزیاب Localizer 3000 نسخه استاندارد

  • مگنومتر
  • سنسور یگانه
  • منبع تغذیه خارجی
  • سنسورهای متفاوت
  • هدفون بی سیم
  • ویژوالیزر سه بعدی، کابل داده

ویژگی های اضافی (اختیاری)

  • آنتن برای تفکیک فلزات (سیستم DDV)
  • سوپر سنسور برای اسکن زمین با وضوح بالا

حالت عملکرد

فلزیاب Localizer 3000 شامل حالت های عملیاتی مختلف است. بخش زیر برخی از آن ها را توضیح می دهد.

مگنومتر

در این حالت عملیاتی می تواند فلزات مغناطیسی مانند آهن را در زمین مشاهده کنید. این فرآیند از طریق یک اسیلوسکوپ قابل شنیدن انجام می شود.

اسکن زمین

حالت عملیاتی “Ground Scan” اجازه می دهد تا زمین را به صورت گرافیکی اسکن کنید. داده اندازه گیری شده از زیر زمین به طور مستقیم بر روی مانیتور دستگاه نشان داده می شود. این داده های اندازه گیری شده را می توان در حافظه دستگاه ذخیره کرد و بعدا به کامپیوتر منتقل کرد. با نرم افزار حرفه ای Visualizer 3D این داده ها را می توان با توجه به موقعیت و عمق اشیاء مورد تحلیل قرار داد.

Side Scan

حالت عملکرد “Side Scan” یک تفکیک سریع بین حفره ها و فلزات را فراهم می کند. نمایش زنده نشان دهنده سریع و کارآمد همه ناهنجاری ها در ناحیه بازرسی شده است.

فلزیاب

این فلزیاب برای یافتن اشیاء کوچکی که در نزدیکی سطح قرار دارند (مانند سکه یا حلقه) مناسب می باشد. یا اگر یک شی از طلا، نقره یا آهن ساخته شده باشد، می توانید تشخیص دهید.

جهت مشاهده در امر خرید فلزیاب می توانید با یکی از کارشناسان فروش در نمایندگی فلزیاب مشهد یا نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید