فلزیاب Rover C II | حفره یاب و مقبره یاب

فلزیاب های ۳D سری Rover فقط یک فلزیاب ساده خروجی صوتی نیستند. علاوه بر این، ایجاد گرافیک سه بعدی با کیفیت عالی از مدار اسکن شده امکان پذیر است. به همین دلیل، فلزیاب Rover C II و دیگر فلزیاب سری Rover به طور بهینه برای شناسایی اشیاء پنهان کاربرد دارند. با توجه به عملکرد و قابلیت های مقبره یاب و حفره یاب Rover C II، این دستگاه در بالای تمام محصولات سری Rover قرار دارد. این فلزیاب ترکیبی از قابلیت های فلزیاب Rover C و ردیاب صوتی CaveFinder می باشد. بنابراین فقط برای جستجوی فلزات مدفون مانند گنجینه ها نیست، می تواند برای پیدا کردن اتاق های مخفی، مقبره ها و یا حفره های زیر زمینی استفاده شود.

فلزیاب Rover C II با پراب استاندارد
فلزیاب Rover C II با پراب استاندارد

حفره یاب Rover C II با الکترودهای ژئوالکتریک برای شناسایی غارها
حفره یاب Rover C II با الکترودهای ژئوالکتریک برای شناسایی غارها

عملکرد ترکیبی ژئو الکتریک و شناسایی فلز باعث می شود که این این فلزیاب برای همه باستان شناسان، جویندگان حفره و دفینه یا شکارچیان گنج و شناسایی انواع مقبره ها با اجناس عتیقه با ارزش مناسب می باشد.

فلزیاب Rover C II می تواند برای موارد زیر استفاده شود:

 • حفره یابی عمومی
 • مقبره یابی
 • اسکن گورستان ها
 • ردیابی اتاق های قبر که شاملاشیاء فلزی هستند
 • شکار گنج (شناسایی گنجینه های دفن شده مانند جعبه، سینی و کوزه ها)
 • تشخیص فلز (طلا، نقره، فلزات آهنی، فلزات گرانبها)
 • تشخیص تومولوس ها، قبر صمری، اتاق های قبرستان تاریخی
 • اسکن سه بعدی زمین

فلزیاب سه بعدی Rover C II می تواند در داخل ساختمان قدیمی یا خرابه ها مورد استفاده قرار گیرید تا مواد زیر زمینی و یا حفره های زیر زمین و همچنین معابد دفن شده در زیر خاک را جستجو کند و به دنبال اتاق های مخفی، راهروها یا تونل ها باشند. فلزیاب Rover C II می تواند یک نقشه سه بعدی از زمین های اسکن شده و فلزات دفن شده یا حفره ها را تجسم نماید. در نرم افزار Visualizer 3D شکارچی گنج یا باستان شناس قادر به پیدا کردن موقعیت، اندازه و عمق موارد دفن شده است.

در اینجا چند نمونه از اشیاء و ساختارها وجود دارد که می توانند با فلزیاب OKM Rover C II شناسایی شوند

 • جعبه ها و سینی ها
 • اشیاء طلایی و نقره ای
 • اتاق های قبر، سارکوفاها و مقبره ها
 • پناهگاه ها، گالری ها، غارها و تونل ها

به عنوان ترکیبی از دو فلزیاب و حفریاب Rover C II اسکن گرافیکی زمین و و اندازه گیری جغرافیایی الکتریکی ارائه میشود. هنگام استفاده از اندازه گیری جغرافیایی شما می توانید منطقه اسکن مستطیلی را با قرار دادن ۴ الکترود در داخل زمین تعریف کنید. با اندازه گیری مقاومت زمین و تغییرات آن می توان به طور ویژه حفره هایی مانند اتاق های خالی، تونل ها یا پناهگاه ها را در عمق زیاد شناسایی کرد.

گنج یاب Rover C II به همراه سوپر سنسور
گنج یاب Rover C II به همراه سوپر سنسور

شکل نشان می دهد چگونه سوپر سنسور با Rover C II استفاده می شود
شکل نشان می دهد چگونه سوپر سنسور با Rover C II استفاده می شود

علاوه بر پروب استاندارد برای اسکن سه بعدی زمین، قابلیت این را نیز دارد که با یک سوپر سنسور فوق العاده متصل شود. در ترکیب با نرم افزار حرفه ای ویژالیزر سه بعدی، اندازه گیری های گرافیکی در وضوح بالا امکان پذیر است که سر نخ های ارزشمندی را برای عمق و اندازه اشیاء واقع در زمین شده ارائه می دهد. سوپر سنسور حرفه ای برای یافتن فلزات گرانبها در عمق زیاد. Super Sensor می تواند اهداف فلزی را عمیق تر از پروب استاندارد شناسایی کند. با استفاده از سوپر سنور و نرم افزار Visualizer 3D، امکان تفکیک فلزات آهنی و غیر آهنی وجود دارد. این برای شکار گنج بسیار مهم است. بنابراین کاوشگران می توانند بفهمند که آیا یک گنج در این موقعیت قرار دارد یا خیر و می توانند تصمیم بگیرند که آیا این مکان سودمند است یا خیر.

گنج یاب Rover C II دارای قابلیت های زیر است

 • مگنومتر صوتی
 • اسکن گرافیکی زمین (دستی/اتوماتیک) با پروب استاندارد و Super Sensor با وضوح بالا
 • اسکن سه بعدی در حافظه داخلی یا انتقال مستقیم داده به کامپیوتر از طریق بلوتوث
 • اندازه گیری ژئوالکتریک
 • تفکیک فلزات آهنی و غیر آهنی با سوپر سنور

با توجه به تکنولوژی یکپارچه ریزپردازنده، بالانس زمین، اندازه گیری عمق و ذخیره سازی داده ها به صورت خودکار توسط دستگاه انجام می شود. اندازه گیری داده های اندازه گیری شده در کامپیوتر به کمک نرم افزار Visualizer 3D با یک گراف سه بعدی تحلیل می شود. شناسایی غارها و کاوش فلزات با Rover C II بسیار آسان است و می تواند در یک زمان کوتاه آموخته شود. همچنین کاوشگران گنج می توانند بدون هیچ مشکلی با این دستگاه کار کنند. در حال حاضر با یک مینی لپ تات به صورت رایگان به هر خریدار فلزیاب Rover C II ارائه می شود.

در حال حاضر یک لپ تاپ مینی به صورت رایگان با هر خرید از آشکارساز فلز گنج شگفت انگیز Rover C II وجود دارد، جایی که نرم افزار ۳d و تکنولوژی بلوتوث در حال حاضر نصب شده است. دستگاه آماده می شود تا به میدان برود و از آنجایی که گنجینه های فلزی را شناسایی می کند، شروع به کار می کند.

این فلزیاب را می توانید در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ خریداری کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *