فلزیاب Runabout ساخت کمپانی آمریکایی Accurate Locators یک سیستم پیشرفته دارای ۴ سنسور مگنومتر است که دستگاه مشابه آن را می توان فلزیاب لئوپارد ۴۰۰۰ و ایده آل برای شناسایی گنجینه ها و حفرهای موجود در زیر زمین می باشد. این فلزیاب آمریکایی قادر است همه فلزات جدید و قدیم را شناسایی کند و با تجزیه و تحلیل و ارسال آن به اپراتور توانسته یک دستگاه مفید برای شناسایی حفره باشد. فلزیاب رانبوت محصول کمپانی اکیوریت لوکیتورز یک اسکنر سه بعدی است که با تولید میدان مغناطیسی بسیار قدرتمند و ارسال آن در زمین به راحتی حفره، تونل و هدف های مهم را در زمین شناسایی و به اپراتور نمایش دهد.

معرفی فلزیاب Runabout محصول شرکت Accurate Locators آمریکا

فلزیاب رانبوت یک دستگاه مجهز به چند سنسور مگنومتر جهت اسکن زمین با وضوح بالا است که بهترین تصاویر را از نامتعارفات زمین می گیرد و به اپراتور نمایش می دهد. در سیستم های جدید شرکت اکیوریت لوکیتورز تمام فلزات قدیم و جدید قابل شناسایی هستند که در مدل های قدیمی این امکانات لحاظ نشده بود. این دستگاه طلایاب مدل ارتقاء یافته فلزیاب DOUBLE MAGNUM است که قابلیت شناسایی انواع فلزات را برای شما فراهم می کند. سیستم کارکرد فلزیاب Runabout مکنومتر می باشد.

قابلیت های فلزیاب رانبوت

  • لپ تاپ از پیش تنظیم شده
  • باتری ۱۸ ولتی
  • شارژر ۱۸ ولتی
  • دسته قابل تنظیم
  • ۴ آنتن حس‌گر ۲۰ اینچی

جهت خرید فلزیاب با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.