فلزیاب SAR-1 محصول JW Fisher

فلزیاب SAR-1 برای نیروهای نظامی و تیم های غواص عمومی طراحی شده است تا اشیاء فلزی در محیط هایی با دید کم را پیدا را پیدا کند. فلزیاب JW Fisher SAR-1 دارای طراحی ساده و بدون سیم و کابل خارجی است که این فلزیاب را به یک ابزار ایده آل برای کار در محیط هایی با خطرات احتمالی درهم آمیخته می کند.

فلزیاب SAR-1 محصول JW Fisher
فلزیاب SAR-1 محصول JW Fisher

معرفی فلزیاب SAR-1 محصول کمپانی JW Fisher

JW Fisher SAR-1 دارای هر دو حالت دیداری (ده LED بسیار روش) و حسگر لرزشی شاخص هدف می باشد. هنگامی که این دستگاه فلزیاب به یک جسم فلزی نزدیک می شود، دسته شروع به لرزیدن می کند و برخی از LED ها روشن می شوند. همانطور که کوئل جستجو به هدف نزدیک تر می شود، ارتعاش سریع تر می شود و تعداد بیشتری از LED ها روشن می شوند. تعداد LED هایی که روشن می شوند برای مشخص نمودن اندازه و عمق هدف مفید است. اهداف کوچک ممکن است تنها ۲ یا ۳ LED را روشن کنند در حالی که اهداف بزرگ تر، صفحه نمایش را کامل روشن خواهند کرد.

قابلیت استفاده در آب های شور و شیرین

فلزیاب SAR-1 به خوبی می تواند در آب های شور و شیرین اهداف مختلفی از جمله تفنگ های دستی، شات گان ها، چاقو و مواد منفجره را شناسایی کند. واحد کنترل این دستگاه می تواند اهداف بزرگ مانند خودرو یا قایق آلومینیومی را تا عمق ۶ فوت شناسایی کند. این فلزیاب پالسی با کارایی بالا، فلزات آهنی و غیر آهنی را شناسایی می کند در حالی که مواد معدنی را محیط نادیده می گیرد. دستگاه فلزیاب سیگنال های نادرست از آب شور، مرجان ها، سنگ های بلند و دیگر کانی های زمین را نادیده می گیرد در حالی که سایر فلزیاب ها قادر به این کار نمی باشند. همانند تمام فلزیاب های JW Fisher، محدود شناسایی تحت تاثیر مواد بین کوئل و هدف فلزی قرار نمی گیرد. چه کاوش در هوا، آب، گل و لای، ماسه یا سنگ باشد، محدوده تشخیص همان است.

منبع تغذیه

این فلزیاب از مواد مقاوم در برابر ساییدگی ساخته شده است و با شارژر باتری AC و DC و یک کیسه حمل همراه است. باتری های قابل شارژ می تواند یک شبه این دستگاه فلزیاب را برای ۱۲ ساعت کاوش آماده کند. باتری ها به راحتی می توانند جایگزین شوند تا کاوش ساعت ها ادامه یابد. بر خلاف برخی از فلزیاب های دیگر، محفظه الکترونیک می تواند برای بازرسی یا تعویض باتری بدون از دست دادن گارانتی باز شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با نمایندگی فلزیاب یزد از طریق شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

قابلیت و ویژگی های فلزیاب SAR-1

  • گارانتی: ۲ سال گارانتی بی قید و شرط (فقط در کشورهای خارجی)
  • عمق کاوش: ۲۰۰ (۶۰٫۹۶ متر) فوت نرخ عمق کاوش
  • منبع تغذیه: باتری های قابل شارژ
  • نمایشگر: LED های روشن قرمز
  • ویبره لرزاننده: دسته ارتعاشی برای شناسایی هدف
  • شناسایی: شناسایی تمام فلزات بدون در نظر گرفتن مواد معدنی
  • حساسیت: حساسیت بسیار بالا در آب های شور یا شیرین
  • تکنولوژی ساخت: پالسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *