نماد ترازو در دفینه یابی

نماد ترازو در گنج یابی تفسیر های مختلفی دارد و با توجه به فرهنگ های گوناگون، معنای مختلفی از آن بیان می شود. سمبل ترازو در بیشتر جوامع نماد قانون می باشد اما در دفینه یابی به شکل دیگری معنی می شود. مثلا در دوران قدیم در مصر باستان ترازو وسیله ای برای سنجش وزن افراد مورد استفاده قرار می گرفت که معیار بهشتی یا جهنمی بودن آن ها بود.

نماد ترازو در دفینه یابی
نماد ترازو در دفینه یابی

تفسیر نماد ترازو در دفینه یابی

اما در بیشتر جوامع از علامت ترازو برای کسب و کار استفاده می کردند که امروزه از حالت سنتی خود در آمده و به صورت دیجیتال در همه مکان هایی که نیاز به وزن کردن داشته باشند وجود دارد. اما در دفینه یابی نشانه ترازو بسیار مهم می باشد که هنگام مشاهده آن باید به کفه های ترازو دقت بسیاری کرد. اگر یک طرف ترازو به طرف پایین بود دفینه در همان طرف قرار دارد. بنابراین هنگام مشاهده نماد ترازو به دقت آن را بررسی کنید تا یک نماد حکاکی شده جدید نباشد.

علامت ترازو و جوغن بین آن

علامت ترازو و جوغن میان آن در دیواره سنگ، به معنای وجود قبر یک مرد تاجر است که دارای هدایا و پول می باشد و باید دقت شود که کدام کفه ترازو سنگین تر (پایین تر) است. باید به همان جهت رفت و اگر تصور می کنید هر دو کفه مساوی است باید در جه کفه کوچکتر از لحاظ اندازه رفت و فاصله بین جوغن تا کفه ترازو اندازه گیری شود و بعد از تبدیل کردن به متر در جهت کفه مورد نظر محل بررسی شود و حتما دارای نماد دوم خواهد بود.

جهت خرید از فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *