نماد خرس در گنج یابی

نماد خرس در گنج یابی مانند برخی از نمادهای دیگر نشانه پول می باشد، ولی در این ذابطه نظرات بسیاری موجود است. در صورتی که بر روی بینی علامت خرس حلقه ای دیده شود باید به دنبال علامت دوم بود. نماد شناخته شده دیگر نیز وجود دارد به نام توپال آیی یا خرس لنگ وجود دارد که یک پا ندارد.

تفسیر نماد خرس

در صورتی که نماد خرس کامل باشد، تخته سنگی که علامت خرس روی آن پیدا شده ورودی است. اگر سمبل خرس عضو ناقص داشته باشد، باید اطراف را جستجو کنید. هدف در یک غار پلمپ می باشد که از ۵۰ متر دورتر نیست. اگر غار را پیدا کنید دفینه را نیز پیدا کرده اید. اگر علامت خرس کامل بود روی تخته سنگ پیدا شده کار کنید، جهت نگاه خرس بسیار مهم می باشد. راهزنان علامت خرس را در همه جا قرار داده اند و پیدا کردن نماد واقعی از نمادهای جعلی مثل بازی شانس می باشد. اینگونه شایعه شده که زیر پای لنگ خرس ۵۰ کیلوگرم طلا و در خود آن دفینه می باشد. با توجه با این موضوع، علامت خرس لنگان به طور معمول در همه جا قابل مشاهده است.

نماد خرس لنگ در دفینه یابی

نماد خرس لنگ در دفینه یابی
نماد خرس لنگ در دفینه یابی

نماد خرس لنگ در دفینه یابی نشانه راهزنان می باشد. در اصل نشانه خرس لنگ رمزگشایی نشده است و تفاسیر زیر نظر قطعی نمی باشد و برای موفقیت در کاوش های این نماد بهتر است از دستگاه فلزیاب استفاده کنید.

اول پای خرس لنگ را پیدا کنید، در نزدیکی پا، نشانه مخزن غار را پیدا کنید. اگر همه اعضای خرس سر جایش باشد، تخته سنگی که سمبل خرس روی آن است ورودی می باشد. اگر این نماد عضو ناقصی داشته باشد باید آن عضور را پیدا کنید. هدف در یک غار پلمپ می باشد و نمی تواند دورتر از ۵۰ متر باشد. اگر نماد خرس کامل باشد، در تخته سنگی باید کارک نید که نقش خرس را پیدا کرده اید. جهت نگاه خرس بسیار مهم می باشد، پیدا کردن غار کافی است و دفینه درون دیوار غار به صورت برآمدگی میان سنگ ها می باشد. پای خرس لنگان را در سنگلاخ نزدیک دره جستجو کنید، همچنین طرف مقابل و کناره ها نیز باید با دقت کاوش شود.

نماد های مشابه

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فروش فلزیاب در شیراز و سایر شهرستان ها به همراه گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، آموزش رایگان، تست در حضور مشتری و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *