نماد خوشه گندم در دفینه یابی

نماد خوشه گندم در دفینه یابی یکی از سمبل هایی می باشد که از فرهنگ شمال اروپا وارد کشور ایران شده است. این نماد به معنای سمبل قمار و برد بوده است. سمبل خوشه گندم معمولا بر روی سنگ های قبر استفاده می شده است. ساختار چهاربرگی سمبولیزه شده در گیاه یونجه نیز، نمادی از صلیب و تفکر مسیحیت می باشد. علامت خوشه گندم در بسیاری از موارد نمادی از حضرت عیسی نیز می باشد.

تفسیر نماد خوشه گندم

در یک مزار مربوط به اواخر دوره باستان، این سمبل نشانگر بازی قمار مانند فرد دفن شده است. این نماد در سنگ قبر انسان های بزرگی مانند اسکندر کبیر دیده می شود. این سمبل به معنای دفینه می باشد اما در برخی از موارد هم می تواند این گونه نباشد. تنها تعدادی اندک از این نماد اشیای با ارزش را با خود دارد. این نماد معمولا نشان دهنده زندگی زارعی افراد دفن شده در مزار می باشد، اما گار بر روی صخره ها این نماد حک شده باشد، علامت مسیحیان و راهزنان بوده و با خود اشیاء باارزش را به همراه دارد.

رمزگشایی نماد گندم

گیاهان دانه داری مانند گندم در جایی که کاشته شود شروع به محصول دهی می کند. به همین جهت زیر سمبل این نوع گیاهان به ویژه گندم باید حفاری شود. برای کشف عمق کاوش نماد خوشه گندم نظریه های متفاوتی مانند توجه به تارهای نوک خوشه گندم وجود دارد. این تارها معمولا معمولا بین ۵ الی ۷ عدد می باشد. همچنین می توانید به کمک انواع فلزیاب پیشرفته موجود در بازار به راحتی عمق کاوش این نماد را به دست آورید. جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *