نماد سنگ دو شاخ در دفینه یابی

نماد سنگ دو شاخ در گنج یابی به معنای وجود قبر بسیار مهم در منطقه است. در ادامه با سایت IKPVDERAK نمایندگی فلزیاب شیراز همراه باشید تا به تفسیر علامت سنگ دو شاخ در دفینه یابی بپردازیم.

نماد سنگ دو شاخ در دفینه یابی
نماد سنگ دو شاخ در دفینه یابی

کارشناسی نماد سنگ دو شاخ در دفینه یابی

همان طور که گفته شد، سمبل سنگ دو شاخ به قبری بسیار مهم اشاره دارد. در قدیم از نماد های مختلف و به معنای مختلفی استفاده می شود و هر اثر معنی خاص خود را داشته اما در هر منطقه از چند آثار به یک معنی استفاده می شد. معنا و مفهوم سنگ دو شاخ نیز مانند سنگ کاسه است و به معنای قبر و یا مسیر روبرو می باشد، با این تفاوت که وقتی طلوع آفتاب با سنگ دو شاخ تیغه کند، اگر به صورت ایستاده باشد جایی را که سایه دوشاخه سنگ به زمین می تابد قبر است ولی اگر به صورت خوابیده باشد و با شیب ملایم به زمین برسد، باید مقداری آب در قسمت شیار سنگ ریخت و هر جا که مسیر آب تمام شد قبر مورد نظر همان جا است.

این نوع قبرها معمولا در عمق ۸۰ سانتی متری می باشند. اما اگر در وسط سنگ دو شاخ، سنگی دیگر بود باید از پشت به نوک سنگ تیز لایه دوشاخه را نگاه کرد که مسیر روبرو را نشان می دهد. برای تشخیص راحت قبر مرتبط با این نماد می توانید از دستگاه های فلزیاب مختلفی استفاده کنید. دستگاه فلزیاب ANTARES IMAGING می تواند برای راحتی انواع حفره ها و قبر ها حتی در صورت پر بودن برای شما شناسایی کند. جهت خرید فلزیاب به همراه گارانتی معتبر و تست در حضور مشتری می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *