نماد ماه و ستاره در دفینه یابی

نماد ماه نیمه

نماد ماه نیمه در ۲۵۰۰ سال پیش از میلاد به معنای خدای ماه بوده است.اگر علامت ماه را دیدید معمولا باید جهت دهانه بازش را کاوش کنید. در این جهت احتمال پیدا کردن تومولوس نیز بسیار است. اگر قرص ماه کامل باشد و سمت ضخیم ماه به طرف پایین باشد در اطراف ممکن است غار باشد. در صورتی که درون هلال ماه یا ستاره علامت + باشد در کنار نماد ماه ممکن است دفینه وجود داشته باشد. نقش هلال به تنهایی علامت مقبره است. باید در جهت دهانه باز جستجو را شروع کنید.

نماد ستاره

نماد ستاره
نماد ستاره

با وجود اینکه از نماد ستاره به ندرت استفاده شده است به معنای یک مطقه باز (اراضی صاف) می باشد. در اطراف نشانه ستاره و در زمینی صاف نزدیک به نماد با جستجو انجام شود.

نماد ماه و ستاره

نماد ماه و ستاره

نماد ماه و ستاره در کنار هم در برخی از پل ها و کناره های پل کشور این مشاهده شده. این نوع موارد دفینه در نزدیکی آن دیده شده است.

تفسیر نماد ماه و ستاره (نظر اول)

نماد ستاره چهار گوش به معنای خطر است و ستاره شش گوش معنای تله بزرگ را می دهد، از طرفی برای نشان دادن جهت سیاره ها نیز ممکن است درست شده باشد. در جهت بلندترین گوشه نماد باید حرکت کرد.

تفسیر نماد ماه و ستاره (نظر دوم)

نماد ستاره یکی از کهن ترین نمادهای معنوی است. این نماد در پنج، شش، هفت و هشت گوشه موجود است. تفسیر هر نماد متفاوت می باشد، از همه مهمتر هشت گوشه آن می باشد. مثلا نماد ستاره پنج گوشه، نماد خاک ، آتش، حیوان و آب می باشد. ستاره هشت گوشه زیبایی، اعتماد، حکومت و قدرت را بیان می کند و نماد قدرت، قوت، خدا و فرشته محافظ می باشد.

تفسیر نماد ماه و ستاره (نظر سوم)

تفاسیر نماد ماه و ستاره بسیار متفاوت می باشد. بسیار مهم است که این نماد مربوط به کدارم دوره است. نماد ستاره هم پنج گوشه است و هم هفت گوشه، اما گاهی پنج گوشه ها به معنای هفت گوشه ها است. پنج + خورشید می شود شش و شش + ماه می شود. هفت به این صورت است که می توان ستاره پنج گوش را به معنای هفت گوش نیز در نظر گرفت. همان طور که اشاره شد این مهم است که ستاره مربوط به کدام دوره بوده و به کدام مدنیت مربوط می باشد.

مقالات مرتبط

برای پیدا کردن راحت دفینه های علامت ماه و ستاره می توانید از دستگاه فلزیاب استفاده کنید. جهت خرید فلزیاب در شیراز به همراه گارانتی معتبر می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *