نماد نعل اسب در دفینه یابی

نماد نعل اسب خوش شانسی شما در دفینه یابی را تضمین می کند. باید در نظر بگیرید که عمق علامت حفاری شده باید حداقل یک سانتیمتر باشد. طرف باز علامت نعل اسب را بین یک تا دو زرع کاوش کنید، به احتمال زیاد به یک تخته سنگ یا ساروج نازک برخورد می کنید و هدف با ارزشی را پیش رو دارید! دفینه نشانه نعل اسب در بیشتر مواقع سکه طلا می باشد.

نماد نعل اسب در دفینه یابی
نماد نعل اسب در دفینه یابی

نماد نعل اسب در دفینه یابی

در هر جا که نشانه نعل اسب مشاهده کرید، نماد تل خاکی نیز وجود دارد. عمق کاوش این نماد بسته به کمانگی نعل اسب دارد. هر چه کمانگی بیشتر باشد، عمق کاوش نیز بیشتر است. این نماد معمولا همراه با نشانه های مکمل است که همگی را منظور و جهت را می رسانند. در صورتی که تعداد نعل ها بیشتر باشد، فاصله کار بیشتر می شود.

تفسیر نماد

در جایی که از سمبل نعل اسب استفاده می شود، معمولا خبری از تله مکانیکی نیست و متراژ بار اصلی بین ۶ تا ۸ متر است و سر بار آن در ۲ الی ۳٫۵ متری قرار دارد که سربار معمولا خمره ای کوچک است و نشان بار اصلی در وسط تل خاکی است. در بیشتر مواقع سربار زیر خود سنگی قرار دارد که نعل اسب روی آن حکاکی شده است. زمانی که غروب آفتاب به این سنگ ایستاده برخورد می کند باید جایی را که سایه سنگ به روی زمین تیغه می کند را حفاری کنید.

شناسایی نماد

شناسایی نماد اسب صحیح احتیاج به دقت بسیار زیاد دارد، چرا که بسیاری از افراد آن را اشتباه می گیرند. سوراخ میخ کاری روی این نماد باید کاملا نمایان باشد و اگر میخ کاری ها نمایان نباشد، سمبل نعل اسب نیست بلکه نماد تونل است و حرا امگا از حروف یونانی است که در خود توضیحات بسیاری دارد. تعداد میخ ها در این نماد به معنای فاصله و عمق دفینه است.

نماد سم اسب

در مکانی که سم اسب وجود دارد، چهار قدم به سمت جلو بروید و زمین را کاوش کنید، توجه داشته باشید که دفینه آن بسیار نزدیک است و عمق کاوش زیادی ندارد. برای شناسایی دفینه این نماد پیش از شروع حفاری بهتر است که از یک فلزیاب مکمل و کاربردی مانند فلزیاب HOXNE استفاده کنید. این دستگاه فلزیاب به کمک سه سیستم نقطه زن، شعاع زن و مگنومتر توانایی کاوش انواع هدف ها در شرایط مختلف را دارد. جهت خرید این فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *