نکاتی در مورد خرید فلزیاب دست دوم

در این پست از سایت IKPVDERAK قصد معرفی نکاتی در مورد خرید فلزیاب دست دوم را داریم تا شما کاربران گرامی با خیالی آلوده تر اقدام به خرید فلزیاب نمایید. گاهی اوقات ماشین کارکرده، مبلمان و یا کامپیوتر دست دوم خریداری می کنیم اما خرید فلزیاب دست دوم نسبت به وسایل دیگر از ریسک بیشتری برخوردار است زیرا نمی توان پیش بینی کرد به محض اینکه به منزل برسد قابل استفاده است یا نه! اما هنوز می توانید از هدر دادن پول خود بابت خرید فلزیاب کارکرده جلوگیری کنید، به شرطی که سوالات درستی بپرسید و از مراحل زیر پیروی کنید:

نکاتی در مورد خرید فلزیاب کارکرده

نکاتی در مورد خرید فلزیاب دست دوم
نکاتی در مورد خرید فلزیاب دست دوم

برخی از فلزیاب ها عمر طولانی دارند و بعضی ندارند. ممکن است مدل های خاصی از یک محصول نقص های شناخته شده داشته باشد. مقالات فلزیاب را مطالعه کنید و و از مالک آن دستگاه سوالاتی بپرسید تا مطمئن شوید آیا فلزیاب مورد نظر شما آن نقص ها را دارد یا خیر؟ به عنوان مثال دستگاه فلزیاب که در موقع روشن شدن به مشکل بر می خورد یا در مواقع بیکاری گرم می شود، مناسب خرید شما نیست.

شما شخصا می توانید دستگاه فلزیاب مورد نظر را به دقت بررسی کنید تا از بی عیب و بی نقص بودن دستگاه مطلع شوید! اگر تحقیقات مقدماتی را انجام نداده باشید هیچ وقت نمی دانید که به دنبال چه نقص هایی در دستگاه بگردید. مطلب دیگری که باید در مورد نکاتی در مورد خرید فلزیاب کارکرده  توجه کرد این است که اگر فلزیاب را نو بخرید با دستم دوم آن چه فرقی می کند؟ در این صورت شما متوجه خواهید شد که ضرر می کنید یا قیمت آن مقرون به صرفه است.

نشان دهید که یک اپراتور حرفه ای هستید

زمان خرید فلزیاب از هرگونه تپق زدن پرهیز کنید. سعی کنید بر بحث مسلط باشید و سوالات تخصصی از فروشنده فلزیاب بپرسید. این کار احتمال فروش جنس تقلبی و نامرغوب به شما را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

تست فلزیاب قبل از خرید آن

اگر می خواهید یک فلزیاب کارکرده را خریداری کنید حتما آن را در شرایط مختلف تست کنید مخصوصا اگر از یک فروشگاه معتبر خریداری نمی کنید. با وجود اینکه نمی توان مطمئن بود که بعدا مشکلی پیش نمی آید ولی حداقل مطمئن هستید که در حال حاضر دستگاه مشکلی ندارد.

از رسید، قبض و یا هر مدرکی که دریافت می کنید به خوبی نگه داری کنید

هر نوع گارانتی که داشته باشید برای تعویض و یا تعمیر فلزیاب با آن احتیاج دارید، خصوصا اگر تمام مبلغ را نقدا پرداخت میکنید. فقط رسیدی که دریافت می کنید ثابت می کند که دستگاه توسط شما و در چه تاریخی خریداری شده! از مدارک دریافت شده حداقل تا پایان مدت زمان گارانتی به خوبی نگه داری کنید. هیچ وقت نمی توان پیش بینی کرد که چه وقت مورد استفاده قرار می گیرد.

اخطار در مورد نکاتی در مورد خرید فلزیاب دست دوم

برخی از شرکت های تولید کننده فلزیاب محصولات خود را گارانتی می کنند اما اگر آن محصول دست دوم خریداری شود، گارانتی شامل حالش نخواهد شد. در پرسیدن سوالات خود تردید نداشته باشید. خصوصا اگر از فروشگاهی خرید می کنید که ضمانت برگشت وجه شما را (در صورت بروز مشکل) نمی کند. این امر بسیار مهم است. اگر فروشنده فلزیاب از جواب دادن به شما شانه خالی کرد یا اجازه تست آن را به شما نداد از خرید دستگاه خودداری کنید.

یکی دیگر از نکاتی در مورد خرید فلزیاب دست دوم که باید به آن توجه کرد این است که هنگام خرید آنلاین فلزیاب درخواست بیمه حمل و ارسال کنید تا در تحویل آن دقت بیشتری کنند. بسیاری از فروشندگان آنلاین دیگر محصولی که بیمه نشده را ضمانت نمی کنند. اگر محصولی که شما دریافت کردیده اید کار نمی کند ولی فروشنده خلاف آن را ادعا می کند ضمانت ارسال کالا از شما محافظت خواهد کرد. در آخر باید بگوییم که هیچ وقت به فروشنده اجازه ندهید که یک فلزیاب تقلبی و بی ارزش به شما تحویل دهد. شما پول پرداخت می کنید و مستحق دریافت خدمات و کالای مناسب هستید.

جهت خرید فلزیاب از یک فروشگاه معتبر می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *