پیدا کردن طلا با فلزیاب

ممکن است در نگاه اول پیدا کردن طلا با فلزیاب ساده به نظر برسد، اما در حقیقت می تواند یکی از چالش برانگیزترین کاوش ها باشد. بسیار ساده به نظر می رسد؛ دستگاه فلزیاب را روشن می کنید تا اینکه کویل فلزیاب بر روی یک فلز طلا قرار گیرد، فلزیاب به صدا در می آید و شما آنجا را حفاری می کنید. کاوش طلا در حالی که می تواند بسیار سود آور باشد، استفاده از یک فلزیاب برای اکتشاف طلا می تواند بسیار خسته کننده باشد. پس در ادامه این مطلب از سایت IKPVDERAK با ما همراه باشید تا با رعایت چند نکته ساده در مسیر درست حرکت کنید.

نکات ضروری برای پیدا کردن طلا با فلزیاب

اولین چیزی که باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از یک فلزیاب است که به طور ویژه برای یافتن طلا طراحی شده است. در حقیقت همه فلزیاب ها می توانند طلا را شناسایی کنند و اغلب تولید کنندگان ادعا می کنند که دستگاه آن ها برای یافتن طلا ایده آل است؛ اما تنها یک گروه خاص از فلزیاب ها به طور ویژه برای این کار طراحی شده اند که می توانید آن ها را با شماره گیری ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ از نمایندگی فلزیاب شیراز خریداری کنید. دستگاهی که قابلیت تفکیک فلزات، بالانس زمین، شناسه هدف و بسیاری از قابلیت های دیگر را داشته باشد احتمالا برای مناطقی که در آنجا قطعات طلا وجود دارد مناسب می باشد، پس اجازه دهید در مورد آن ها با جزئیات بحث و تبادل نظر کنیم.

چالش های موجود برای پیدا کردن طلا با فلزیاب

یکی از بزرگترین مشکلات در هنگام پیدا کردن طلا با فلزیاب ، کاوش در زمینی است که به شدت آلوده است. اغلب زمین ها دارای مقادیر مختلفی از آهن می باشد و معمولا طلا در مناطقی یافت می شود که مقدار بسیار بالایی از فلزات مزاحم وجود دارد. این امر باعث می شود که اکثر فلزیاب ها برای شناسایی طلا فقط تقلا کنند و دائما صدا دهند زیرا آن ها مواد معدنی و آلودگی زمین را شناسایی می کنند. چالش دیگری که در بسیاری از مناطق یافت می شود سنگ های داغ است که حاوی مقادیر بالایی از کانی هستند و باعث می شود فلزیاب شما به خوبی کار نکند. یک فلزیاب با بالانس زمین برای این کار کاملا ضروری است. اما هنوز بسیاری از فلزیاب ها با این مشکل مواجه هستند و تقریبا می توان گفت که کاوش با دستگاهی که دارای این مشکل باشد غیر ممکن است.

فلزات آلوده

یک مشکل دیگر که در بسیاری از مناطق رایج است، وجود مقدار زیاد از فلزات مزاحم می باشد. کاوشگران در روزهای اول خیلی به این فکر نمی کردند که فلزات مزاحم را حذف کنند. اغلب آن ها تنها قوطی های قدیمی، میخ، گلوله، بیل ها و فلزات بی ارزش دیگر را پیدا می کردند. حجم بالای زباله ها گاهی برای یک فلزیاب پیشرفته ممکن است مشکل ساز باشد، اما چیزی که می تواند این مشکل را حل کند یک اپراتور باتجربه است.

هدف های کوچک

چالش دیگر که در پیدا کردن طلا با فلزیاب وجود دارد این است که اکثر هدف ها کوچک هستند. در حالی که همه ما رویای پیدا کردن قطعات بزرگ را داریم، اما واقعیت این است که بیشتر هدف هایی که با فلزیاب شناسایی می شوند کوچک هستند. ما در مورد قطعات کوچکی صحبت می کنیم که ممکن است کوچک تر از یک دانه برنج باشد. بنابراین برای یک کاوش موفق به یک فلزیاب نیاز داریم که به اندازه کافی برای پیدا کردن قطعات کوچک حساس باشد و در عین حال قادر باشد زباله های بی ارزش را از یک فلز طلا تشخیص دهد.

بهترین فلزیاب برای پیدا کردن طلا

اکنون با بزرگترین چالش برای پیدا کردن طلا با فلزیاب روبرو هستیم. به طور ویژه توضیح خواهیم داد که کدام فلزیاب ها برای مقابله با این چالش ها بهتر هستند. ما پیشنهاد خود را در مورد برخی از بهترین فلزیاب می دهیم:

  • فلزیاب رایچل ام ۱۶۰ با ۱۶ سنسور مگنومتر مناسب برای شناسایی فلزات طلایی قدیمی و حفره ها
  • فلزیاب آنتارس نقطه زن بسیار قدرتمند جهت پیدا کردن قطعات طلا در عمق زیاد زمین
  • فلزیاب ZICCO X2 شعاع زن قدرتمند جهت شناسایی قطعات طلا از فاصله دور
  • فلزیاب PV 5000 یک فلزیاب ارزان جهت پیدا کردن طلا در عمق ۲ متر

جهت خرید بهترین طلایاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *