چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم ؟

چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم ؟ فلزیابی یک سرگرمی هیجان انگیز است که تقریبا هر کسی می تواند انجام دهد. این کار نیازی به حمل فلزیاب های سنگین ندارد (اکثر فلزیاب ها بسیار سبک وزن هستند) و تا زمانی که به حفاری در زمین های آلوده فکر نمی کنید، همه چیز آماده است. می توانید یک کودک را به همراه خود بیاورید، آن ها عاشق حفاری با امکان یافتن یک چیز هیجان انگیز خواهند بود.

چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم ؟
چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم ؟

چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم

شروع کار با فلزیاب بسیار آسان است. اولین قدم تصمیم گیری در مورد خرید فلزیاب است. سیستم های مختلف با عملکرد های متفاوت و همچنین قیمت های گوناگون بر انتخاب وجود دارد. از آنجا که شما آماتور هستید و قصد داریم که بدانیم چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم ممکن است که بخواهید از یک فلزیاب ارزان برای شروع کاوش استفاده کنید. شما همچنین باید در نظر بگیرید که در چه مکانی و چه چیزی را می خواهید پیدا کنید. به عنوان مثال سیستم های وجود دارد که برای پیدا کردن طلا مناسب هستند و در اصطلاح به آن ها طلایاب می گوند. برای خرید انواع سیستم فلزیاب برای کاوش های مختلف می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ نمایندگی فلزیاب یاسوج به همراه ارسال رایگان به تمام نقاط کشور تماس بگیرید. ما می توانیم شما را در زمینه خرید فلزیاب راهنمایی کنیم.

گام اول در چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم

هنگامی که فلزیاب خود را پیدا کردید، احتمالا می خواهید به بیرون بروید و عملکرد آن را ببینید که این خوب است. فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه زمان زیادی را صرف کار کردن با دستگاه خود کنید، حتما دفترچه راهنمای فلزیاب را بخوانید تا با دستگاه آشنا شوید. هنگامی که متوجه شوید دستگاه فلزیاب شما چگونه کار می کند و نحوه استفاده از تنظیمات آن را بدانید، بهترین نتایج را در کاوش های خود خواهید داشت.

احترام به قوانین کاوش

خوتان را با قوانین فلزیابی آشنا کنید و سعی کنید در مکان های ممنوع کاوش نکنید یا اگر می خواهید این کار را کنید حتما مجوز این کار را تهیه کنید. این مورد از فلزیابی بسیار مهم می باشد؛ اگر شما بدون مجوز در برخی از مکان ها کاوش کنید، می توانید خودتان را به دردسر بیندازید. مکان های زیادی وجود دارد که بدون نیاز بدون نیاز به مجوز می توانید در آنجا تمرین کنید.

تمرین با فلزیاب

قدم بعدی تمرین کردن است. یک زمین تست فلزیاب برای خود فراهم کنید و با دفن کردن انواع مختلف وسایل فلزی در عمق های مختلف و حرکت از روی آن ها تمرین کنید. پس از آن به هشدارهایی که دستگاه فلزیاب تولید می کند توجه کنید. یادگیری سیگنال های تفکیک بر اساس نوع فلز و نحوه تشخیص عمق کاوش برای یک شکار موفقیت آمیز ضروری است. اطمینان حاصل کنید که می توانید هدف های زباله مانند قوطی نوشابه، میخ ها و … را خنثی کنید زیرا در یک کاوش واقعی حتما با چنین مواردی روبرو می شوید.

ابزار مناسب برای حفاری

ابزار مناسب برای حفاری
ابزار مناسب برای حفاری

زمانی که احساس می کنید برای اولین کاوش آماده هستید، به چند ابزار دیگر نیاز خواهید داشت. مطمئنا شما نیازی به چیزی برای حفاری دارید. ابزارهای زیادی برای حفاری وجود دارد. نوع خاکی که می خواهید حفاری کنید را در نظر بگیرید. اگر در منطقه ای کاوش می کنید که زمین آن سخت است، به ابزاری احتیاج خواهید داشت که بتوان آن را حفاری کنید. یا اگر می خواهید در یک منطقه با گیاهان زیاد کاوش کنید، باید ابزار داشته باشید که قادر به بریدن ریشه گیاهان باشد. حفاری در سواحل و یا مناطق شنی به این معنی است که شما نیاز به یک شن شو دارید. هر کجا که تصمیم می گیرید کاوش کنید، مطمئن شوید که یک ابزار مناسب برای حفاری دارید.

سرمایه گذاری مناسب

شما همچنین می توانید برای یک Pinpointer خوب سرمایه گذاری کنید. در حالی که شما لزوما مجبور نیستید که یکی از آن ها را با خود داشته باشید، اما استفاده از آن می توانید به طور قابل توجه زمان حفاری را کاهش دهد و جستجوی در سوراخ ها بسیار آسان تر خواهد شد. Pinpointer ها در قیمت های ارزان و گران موجود می باشد و شما می تواند در آب های کم عمق از آن استفاده کنید.

کیف یا کیسه مناسب برای حمل یافته ها

آخرین چیزی که در مقاله ” چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم ” یادآور می شویم چیزی است که یافته های خود را با آن حمل کنید. کیسه ای که می توانید دور کمر خود ببندید می تواند چیزی باشد که یافته های شما را ایمن نگه دارد.

سخن آخر چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم

حالا می دانیم چگونه کاوش فلزات را شروع کنیم و می توانیم به بیرون برویم و کاوش را آغاز کنیم! هرگز نمی دانید که چه گنجی در انتظار شما است! پس با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید و بهترین فلزیاب را برای کاوش های خود انتخاب کنید و جستجوی خود را آغاز کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *